Zdjęcie profilowe

ArtSimOffline

  • Windenburg
  • Twórca historii

Ja bym się tak nie nastawiał, bo teraz będzie dodatek, więc nie będzie pakietu o wróżkach czy wilkołakach, bardziej podejrzewam jakąś karierę po prostu I nowe otoczenie.

Szkoda, że sukienka z H&M nie trafiła bo ładna. Mimo to że wygląda tak przerobiona sukienka z tych akcesoriów. Ale H&M to najlepsze lub przed najlepsze akcesoria do dwójki. Co do współpracy z Moschino to brak mi słów. Ubrania które zrobiono do tego rozszerzenia, to bardziej było by zrobić...

W końcu! Może będzie lepsze od mccc. I mam nadzieję, że te pragnienia to będą wprowadzone do gry. Bo chce zauważyć że obecnie są niby pragnienia ale jednak nie, bo kaprysy czyli coś co się chce zrobić od tak nie wiadomo czemu, a ja chce to co z Sims...

Powiem tak: ja nie kupuje I tak cyfrowo, więc i tak nie kupię. Liczę że będzie to może darmowe albo okazyjnie darmowe a stała cena to 10zł. Ale jeśli to będzie 25zł to nawet nie powiem co EA powinni zrobić.

Z jednej strony chce by dodali coś do czwórki, ale z drugiej strony tej gry nie da się naprawić. W sumie chyba będzie lepiej jak wyjdzie piątka. I znów powtarzam ze czekam na Paralives.

Please wait...
Ranga w Społeczności 14,561 / Dotcoiny
Ważny gość

Znajomi

Zdjęcie profilowe
Sakura
@historierodusakura
Zdjęcie profilowe
Bozena2
@bozena2
Zdjęcie profilowe
Nira
@nira
Zdjęcie profilowe
Inga
@ingamaj