SimGuruKarsky odpowiada na pytania o Nie z tego świata!

Na forum The Sims 3 jeden z producentów – SimGuruKarsy, postanowił opowiedzieć na kilka pytań dotyczących nowego dodatku The Sims 3 Nie z tego świata. Mamy dla Was tłumaczenie!

Cześć Simmersi!

1. Czy zwierzęta mogą być “nadprzyrodzonymi”?

Już teraz można tworzyć psy zombie i koto-wróżki za pomocą gry The Sims 3 Zwierzaki. W The Sims 3 Nie z tego świata zwierzęta stworzone za pomocą gry The Sims 3 Zwierzaki nie zyskają żadnych nadprzyrodzonych mocy. Jednak są związki pomiędzy zwierzakami a „nadprzyrodzonymi”. Wiedźmy, które posiadają kota lub inne małe zwierzątko, będą otrzymywały specjalne bonusy z tym związane. Przykładem takich bonusów są: szybsze uczenie się posługiwania różdżką, nastrójnik poprawiający humor oraz wolniejsze zużywanie magii.

2. Czy zwierzaki mogą przemienić się w zombie?

Nie, zwierzaki nie mogą zostać zombie.

3. Co nowego w “Nie z tego świata” dla normalnego Sima?

W „Nie z tego świata” jest wiele nowych możliwości dla normalnych Simów. Przykładem może być to, że możemy obdarzyć naszego Sima cechą fana lub antyfana „nadprzyrodzonych”, co pozwoli Simom obrać różne ścieżki zachowań. Fani magicznych stworzeń będą mogli lepiej zaprzyjaźniać się z nimi, a antyfani zrobią wszystko, aby trzymać się od nich jak najdalej. Te cechy pozwolą Wam stworzyć zupełnie nowe, zabawne historie.

Dodatkowo normalni Simowie otrzymają nowe interakcje. Moje ulubione to „Poproś o ochronę” i „Przysięgnij ochraniać”, pomagają one naszemu Simowi zasięgnąć pomocy sąsiadów w razie niechcianego ataku jakiegoś stwora. Interakcje te mają zabawne skutki, które pozwolą Waszym Simom kreować bardziej dynamiczne i intrygujące historie.

The Sims 3 Nie z tego świata wnosi do gry tonę nowych ubrań, obiektów i przedmiotów, które z pewnością zadowolą Waszych normalnych Simów. Każdy Sim będzie mógł spróbować swoich sił w alchemii poprzez tworzenie przeróżnych eliksirów, których efekty są przeróżne. Kolejną nowością dla zwykłego Sima jest możliwość podjęcia kariery jako przepowiadacz przyszłości lub odwiedzenie wozu podróżnego w mieście, aby dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości.

Oprócz tego normalny Sim będzie mógł zamieszkać w Moonlight Falls, w świecie pełnym tajemniczych miejsc oraz z przepięknym krajobrazem. Do tego dochodzi też nowy cykl księżyca, który podczas pełni ma przedziwne oddziaływanie na całe miasteczko, także na normalnych Simów.

4. Czy „nadprzyrodzeni” mogą mieć dzieci? Jak to będzie działać?

Wasi „nadprzyrodzeni” Simowie będą mogli mieć potomstwo. Nie ważne, czy jest to związek dwojga takich samych “nadprzyrodzonych”, dwojga różnych istot magicznych czy związek „nadprzyrodzonego” z normalnym Simem. Każde z nich będzie mogło powiększyć swoją rodzinę.

System genetyki i dziedziczenia w The Sims 3 Nie z tego świata działa tak samo jak w podstawowej grze The Sims. Para dwojga takich samych nadnaturalnych istot daje bardzo dużą szansę na to, że ich dziecko będzie podobne do rodziców i uzyska cechy „nadprzyrodzonego”, którym są rodzice. Dziecko pary dwojga różnych istot magicznych ma szansę być jednym ze stworzeń, które reprezentują rodzice. Tak samo dzieje się w przypadku pary mieszanej. Dziecko mieszanej pary odziedziczy wygląd i cechy po jednym z rodziców. Będą to albo cechy „nadnaturalne” albo cechy normalnego Sima.

The Sims 3 Nie z tego świata daje Wam więcej możliwości do opowiadania nowych i tajemniczych historii Waszych Simów. Twórz domowe historie ze szczyptą magii!


Informacje o nowince

  • Autor nowinki
  • Data publikacji
  • Dodaj komentarz

    Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

    Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!