premiera DOTSim!

Czym jest DOTSim i jak powstała?

DOTSim to Simowy podserwis prowadzony przez GlossyGema dzięki wsparciu Arhn.eu. Arhn.eu to serwis, który zapewnia doskonałą rozrywkę każdemu graczowi. Znajdziecie tam masę wysokiej jakości testów, recenzji, przeglądów, wywiadów poradników oraz samouczków. Dark Archonowi (redaktorowi naczelnemu serwisu) i jego zespołowi nie straszny żaden gadżet, gra czy konsola!

The Sims jest serią kultową, która ma miliony fanów na całym świecie. Przejrzałem wszystkie Simowe strony w Polsce jak i na całym świecie. Uznałem, że fanom The Sims w Polsce brakuje najważniejszych rzeczy – dobrych artykułów i aktualnych wiadomości.

Postanowiłem więc połączyć jakość serwisu Arhn.eu z serią The Sims. Tak oto powstała DOTSim. Postaram się dostarczać Wam najświeższe informacje ze świata The Sims, zamierzam także publikować wiele ciekawych artykułów dotyczących tematów, które wciąż Was nurtują.

Wciąż zastanawiasz się jak stworzyć jednorożca? Jak zdobyć lampę Dżina? Jak ożywić Wymyślonego Przyjaciela bądź zastanawiasz się jakie cechy są najlepsze dla danego zawodu… Zaglądaj na DOTSim, zapewne znajdziesz wkrótce odpowiedzi!

Postaram się prawie codziennie dodawać nowe artykuły, a także obiecuję, że codziennie znajdziecie tutaj najnowsze wiadomości ze świata The Sims!

Już dzisiaj dostępne są:


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  3

  1. Leni
   o 20:09

   Strona wygląda rewelacyjne, a opublikowane artykuły są świetne. Widać że redakcja ma potencjał i chęci 🙂
   Pozdrawiamy i życzymy wytrwałości i zadowalających statystyk – Redakcja SimLand

  2. Maciej
   o 12:09

   A czy te artykuły już się pojawiły? :O

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki
    o 14:51

    Nie. Za to w Wasze ręce wpadły zupełnie inne, równie dobre, których nie miałem w planach pisać 🙂

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!