Świętuj nadejście wiosny z nową kolekcją na DOTsim. Odbierz swój kod na monety

Przyroda budzi się do życia po zimowym śnie, a w powietrzu czuć już zapachy wiosny. Ostatnimi czasy mieliśmy więcej wolnych chwil, aby móc pracować nad stroną, dlatego postanowiliśmy dodać kolejną kolekcję możliwą do odblokowania na Waszych profilach. Przywitajcie wiosnę!

Wiosenny pakiet kolekcji został przygotowany z myślą o wiosennych porządkach i wyzwaniach, które są z nimi związane. Znajdziecie w niej łącznie 23 obiekty gotowych do odblokowania w trzech kategoriach: 8 pospolitych, 9 wyjątkowych i 6 rzadkich. W nagrodę za zdobycie kolekcji otrzymacie dwie odznaki. Czy uda Wam się zebrać je wszystkie?

W podziękowaniu za Waszą aktywność, mamy dla Was kod na dodatkowe 50 monet, który należy aktywować w tym miejscu. Kod to: WIOSNA. Kod ważny jest do pierwszego dnia wiosny, czyli do 21 marca 2023 23:59. Monety możecie zdobywać poprzez codzienne logowanie na stronie i aktywność w komentarzach. Zwiększyliśmy też liczbę punktów przyznawanych za komentarz pod wpisem, wcześniej była to 1 moneta z limitem 5 komentarzy, teraz są to 3 monety z limitem 8 komentarzy. Dodaliśmy też otrzymywanie monet za publikacje postów na profilu i komentowanie postów użytkowników.

Kolejne kolekcje w drodze

Wiosenne porządki to nie jedyna kolekcja, która zaplanowana jest w tym sezonie. Z okazji premiery dodatku The Sims 4 Razem raźniej będziemy mieć dla Was kolekcję dedykowaną temu dodatkowi. Już teraz pracujemy nad letnim sezonem, aby umożliwić Wam zebranie kolekcji z każdej pory roku.

Kolekcje na DOTsim to zestawy specjalnych ikonek dostępnych do zakupienia za monety. Każdy użytkownik zbiera własną kolekcję indywidualnie. Do wyboru są różne kolekcje tematyczne: Pustkostworki, Simiki, Ślubna kolekcja oraz Wiosenne porządki. Łącznie jest to 76 elementów do zebrania. Monety zdobywane są poprzez aktywność na stronie oraz udział w cyklicznych wyzwaniach.

Aktualizacje na profilach

Oprócz nowej kolekcji zaktualizowaliśmy wybór elementów na profilach. Od teraz możecie już poprawnie zaznaczyć wszystkie gry w swojej kolekcji The Sims, włącznie z dodatkiem The Sims 4 Razem raźniej. Do wyboru okolicy dodaliśmy ostatnie światy wprowadzone do serii The Sims 4. Dodaliśmy też brakujące nowe cechy i wybory ulubionych stylów.

Pracujemy też nad rozwiązaniem, które pozwoli Wam na publikację zdjęć z gry w Waszych postach. Dzięki temu będziecie mogli chwalić się swoimi kreacjami ze świata Simów tutaj na DOTsim, a inni użytkownicy będą mogli zareagować lub skomentować post. Tym samym, powrócą wyzwania DOTsim. Już niedługo! 🙂

Zareaguj na nowinkę!
+1
18
+1
4
+1
5
+1
3
+1
18
+1
5

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories