Meble dla niemowląt w aktualizacji The Sims 4. Łóżeczka, kołyska i książki

Podczas ostatniej transmisji na żywo twórcy podzieli się z nami nowościami, które nadciągają do The Sims 4. Jedną z największych jest nowa grupa wiekowa – niemowlak, która pojawi się w darmowej aktualizacji. Podczas wspomnianego pokazu zobaczyć nowe obiekty trybu budowania i kupowania związane z tymi małymi Simami. Wśród nich znalazły się m.in. specjalne łóżeczka, kojce, nowe ozdoby i kosze na zabawki.

Warto także wspomnieć, że wraz z uaktualnieniem pojawią się także obiekty dla innych grup wiekowych. Na wspomnianej transmisji na żywo twórcy pokazali również kołyski dla noworodków czy łóżka dla małych dzieci. Ciekawym obiektem jest jednak nowy płotek, dzięki któremu będziemy mogli stworzyć przestrzeń do zabawy dla małych dzieci i niemowlaków. Poniżej znajdziecie zdjęcie, które udało nam się wykonać podczas prezentacji tych rzeczy.

Nowy płotek w The Sims 4.

Przypomnijmy, że najnowsza aktualizacja wyląduje na naszych komputerach już 14 marca 2023 roku. Oprócz wspomnianej nowej grupy wiekowej doda ona również nowe detale skóry, ubrania, meble oraz uporządkuje menu interakcji między Simami. Informacje o wszystkich nowościach znajdziecie oczywiście na DOTsim.

Co sądzicie na temat obiektów, które zaprezentowali twórcy? Trafiają one również w Wasze gusta? Koniecznie podzielcie się z nami Waszym zdaniem w komentarzach pod artykułem. 😉

Niemowlaki w The Sims 4 – nowe obiekty

Zareaguj na nowinkę!
+1
34
+1
7
+1
3
+1
1
+1
176
+1
8

5 KOMENTARZE

  1. Ilość łóżeczek dla niemowląt mnie lekko zaszokowała (oczywiście pozytywnie!)
    Cieszy też fakt, że dodali kołyskę dla noworodków… A z tego co wiem, w dodatku zobaczymy jeszcze przynajmniej jedną 😀

  2. Wszystko fajnie, naprawdę. Szkoda tylko, że nadal jest zamknięty świat oraz nie ma wózków itd dla maluchów .. A tak poza tym to naprawcie błąd, ponieważ wkładając niemowlaka do kojca on zamiast tam się znaleźć , znajduje się pomiędzy nogami sima..

    • też czekam na naprawe tego błędu, przez niego pomijam tą grupe wiekową bo nie mam co robić z tymi dziećmi w sumie to bez dodatku to też nie ma co robić z nimi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories