Dostępna osobno!

Materiał specjalny z The Sims 3 Sklep jakim jest fontanna czekoladowa "Czekospady" dostępna jest już do kupienia osobno. Koszt przedmiotu to 500 SimPointsów. Przegląd forntanny możecie zobaczyć tutaj: klik.

KUP W STORE


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  5

  1. mati
   o 19:50

   macie błąd w datach premier po prawej stronie (gif z okładkami). Macie 6 wrzesień, powinno być 6 września. Macie 15 listopad, powinno być 15 listopada.
   Taki duży serwis powinien być wolny od błędów.

   • GlossyGem
    Administrator
    Autor nowinki
    o 20:00

    Poprawię 😉 No i miło, że uważasz stronę za “duży serwis” 😀

    • mati
     o 20:24

     Macie najświeższe newsy, centrum simów nie jest ani tak szybkie ani rzetelne i choć ma największą grupę odbiorców to chowa się przy waszym serwisie. Nawet bez forum jesteście w tej chwili bezkonkurencyjni. Byle byście tylko nie spadli z piedestału tak jak stało się to kiedyś z sims2design.

     • magdajk

      Taak, mati ma rację. Ja już – szczerze powiedziawszy – nie wchodzę na simy.pl. ;D Wiem, że tutaj zawsze będą aktualne newsy, a tam czasem trzeba było czekan nawet 2 dni na pojawienie się nowego. Tu są codziennie. 😉 Więc jeśli pojawi się forum, to na pewno się zarejestruje. 😉

  2. magdajk

   Noo…fajnie, że jest dostępna osobno, ale i tak mnie na nią nie stać. xD Planuję dokupić 1000 SP, ale wtedy będę miała 1034. xD To mi dużo nie da…xD

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!