Rhythm Inside – Machinima w The Sims 4

Niedawno miejsce miał Konkurs Piosenki Eurowizji, gdzie swój utwór zaprezentował m.in. Loïc Nottet. Piosenka bardzo przypadła mi do gustu i od razu pomyślałem, że może być to dobry materiał na nową machinimę. I tak oto prezentuję Wam "Rhythm Inside". Jest to minutowy, czarno-biały film pełen symboli. Historia w nim przedstawiona może wydawać się niejasna, ale mam nadzieję, że komuś uda się ją (choćby po części) odkryć. Nie lubię rozpisywać się na temat moich prac, więc zostaje mi zachęcić Was do zapoznania się z filmem i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach. 🙂 

~ Simowygostek

 

Poprzedni artykułModyfikacja: Czas Do Szkoły
Następny artykułDOTsimTV – Nabór!

Komentarze

    • Prawda jest taka, że Eurowizja od paru ładnych lat nie jest konkursem muzycznym, lecz politycznym :). Taki Cypr zawsze zagłosuje na Grecję dając najwięcej punktów lub Armenia na Gruzję albo (najlepsze) Mołdawia na Rumunię :). To tak w temacie Eurowizji.

     Natomiast te filmiki robione przez SimowegoGostka są bardzo dobre moim zdaniem :). Jeszcze podkład muzyczny dosyć ciekawy.

 1. Fabuła dość klasyczna (o ile dobrze zrozumiałam koncepcję), ale realizacja świetna. :tak:

  Naprawdę podziwiam, jedynym filmem, jaki mnie udało się wykonać, był pokaz zdjęć z podkładem muzycznym w MovieMaker. 🙂

  Simowygostku, bardzo chciałabym obejrzeć machinimę z Pocahontas. Nawet próbowałam sama ją zrobić, ale niestety – talentu brak. 🙁 Może spodoba Ci się ten pomysł i taką nakręcisz? 🙂

 2. Za każdym razem jak mój sim idzie otworzyć butik to lada z kasą nie jest czarna (taki kolor wybrałem) tylko jest znowu brązowa. Kolor lady zmienia się za każdym razem jak otwieram butik. Ma ktoś podobny problem? Drażnią mnie już te błędy. Przez takie pierdołki EA traci profesjonalizm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki