Spotkajmy się w szkole!

Jakiś czas temu mieliście okazję pobrać nasz wyjątkowy plan lekcji z motywem The Sims 4 Witaj w Pracy. Już niebawem, uczniowie powrócą do szkół, więc przyda im się nowy plan lekcji. Tym razem, wraz z Sims Community, przygotowaliśmy dla Was plan lekcji nawiązujący do The Sims 4 Spotkajmy się.

Zachęcamy do pobrania i wydrukowania naszej grafiki. Nie zapomnijcie pochwalić się zdjęciami planu na Facebooku oraz Instagramie, używając hasztagu #dotsim. Aby pobrać obrazek, należy kliknąć na niego i wybrać "Pobierz" w okienku, które się otworzy. 🙂 

 

Poprzedni artykułStraszne akcesoria w drodze!
Następny artykułWehikuł Czasu #1

Komentarze

  1. Czy tylko ja czekam na jakiś większy wysyp informacji na temat The sims 4 Spotkajmy Się bo na razie jest taka jakby "susza nowinkowa" na temat tego dodatku 😛 ?

    • Chyba twórcy powiedzieli, że więcej informacji dopiero w październiku. 😛 Pozostaje spekulować i czekać na ewentualne “przypadkowe” wycieki.

      • TAA "przypadkowe" "przypadkowo" wyciek zwiastun Witaj w pracy na parte godzin przed zapowiedzią dodatku i "przypadkowo" był błąd strony i "przypadkowo" zobaczyliśmy render i poznaliśmy nazwę spotkajmy się godzinę przed gamescom taaak.

        • No właśnie dlatego napisałem “przypadkowe” w cudzysłowie xD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki