Przegląd: Ucieczka w Plener – Stwórz Sima

Autorem tekstu jest Machine

"Ucieczka w Plener" to pierwszy pakiet rozgrywki do gry The Sims 4 oraz pierwsze tego typu rozszerzenie w przeciągu całych 15 lat istnienia The Sims. Jak wiadomo, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. A więc co takiego oferuje nam "UwP"?

Tryb Stwórz Sima został bardzo hojnie obdarzony przez twórców, którzy zaprojektowali dla nas, aż 93 elementy! Dla ciekawskich, pakiet "Dzień w Spa" zawiera ich 60, jednak dwa razy droższy dodatek "Witaj w Pracy" już samym działem damskim przebija oba rozszerzenia. Ucieczka w Plener oferuje ubrania utrzymane w stylistyce survivalowej, dzięki czemu nasi Simowie będą mogli poczuć się jak prawdziwy Bear Grylls.

Karol i Łucja wraz z ekipą przyjechali do Granitowych Kaskad na szkolenie nowej redakcji. Co się na nim wydarzy? O tym w przeglądzie z rozgrywki 🙂

Jak to wygląda w liczbach? Kobiety (zawsze liczę w tym również małe dzieci) otrzymały 25 ubrań, 13 par butów oraz 10 dodatków co daje łącznie 55 elementów dla Simek. Mężczyźni natomiast otrzymali zdecydowanie mniej od kobiet, bo tylko 2 fryzury, 19 ubrań, 12 par butów i 5 dodatków. Po zsumowaniu wychodzi 38 obiektów CAS dla mężczyzn. Jedyna pominięta w tym rozszerzeniu kategoria to makijaże.

Nowe ubrania świetnie sprawdzą się na biwaku pod gwiazdami, czy na spacerze po Parku Narodowym w Granitowych Kaskadach, a niektóre z nich nadadzą się również do użytku codziennego, dzięki czemu nawet ci mniej zainteresowani obcowaniem z przyrodą znajdą w tym pakiecie coś dla siebie.

Ponadto otrzymaliśmy nową (i jak na razie jedyną) cechę – wrażliwy, dzięki której nasi Simowie poczują prawdziwy wstręt do natury. Gdy wrażliwiec będzie miał do czynienia z przyrodą, otrzyma negatywny nastrójnik. Dla przykładu, posłałem wrażliwą Łucję na ryby. Chwilę po chwyceniu za wędkę, Łucja stała się nieswoja, ponieważ obrzydza ją zakładanie przynęty na wędkę.

 

Twórcy zaoferowali nam również nową aspirację "miłośnik natury", której nagrodą-cechą jest "ekspert survivalu". Dzięki tej cesze nasi Simowie będą czerpać więcej satysfakcji z obozowania. Cele aspiracji związane są z uzupełnianiem swoich kolekcji owadów, rozwijaniem nowej umiejętności zielarstwa oraz z survivalem.

 
 

Zdjęcia zawartości

0

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

8 KOMENTARZE

    • Spokojnie, spokojnie 🙂 O nowszych rozszerzeniach będzie w swoim czasie. Zależało mi na tym by zaczynać od starszych, żeby potem nie było takiej sytuacji, że przegląd dodatku zostaje opublikowany rok po wydaniu 😉 Jeżeli jednak pojawi się jakiś nowy tytuł to bardzo możliwe, że będzie on miał pierwszeństwo.

  1. twórcy zaimponowali fanom poprzez pierwsze rozszerzenie a później… szkoda gadać 🙁 Może dodadzą coś fajnego w 2 dodatku? marzenia…

    • Ja mam nadzieję, że drugi dodatek będzie lepiej dopracowany niż pierwszy 🙂 Simowie, którzy uparcie nie chcą awansować mimo, że mają spełnione wymogi…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories