Urodzinowy Konkurs #14

Akcesoria pozwalają nieco ulepszyć życie Simów. Chciałbym zobaczyć, że Twoi Simowie potrzebują takiego ulepszenia w postaci dowolnych akcesoriów. Stwórz krótkie fotostory, które zawierać będzie łącznie 6 zdjęć. Przekonaj mnie, że to właśnie Twoi Simowie potrzebują świeżości w swoim życiu. Zdjęcia i podpisy do nich należy przesyłać na adres [email protected]. Wygrywa najciekawsza historia.

We wiadomości należy podać dane do wysyłki nagrody.

  • Nagroda: Dowolny pakiet Akcesoriów
  • Czas trwania: 11.07.2016 r. 12:00
  • Temat wiadomości: Akcesoria
  • Sponsorem nagrody jest CSMatt

??Następny konkurs startuje o godzinie 20:30.


Zwycięzcą jest kubsko@. Gratuluję!

ps. XD CZEMU TAKI MAIL?!

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

28 KOMENTARZE

  1. To mają być tylko zdjęcia czy mogą być dodane jakieś podpisy? Drugie pytanie: Mam to wysłać jako 6 osobnych zdjęć czy połączyć w całość?

  2. Zdjęcia mają być dodane w załącznikach, czy wklejone w wiadomość, lub na zewnętrznym hostingu. Plus o jakie dane do wysyłki chodzi, przecież to kod do gry i ile się nie mylę.

  3. Gdy wysyłałam pracę, na moim komputerze była równo godzina 12.00, czy jeśli do Ciebie z lekkim opóźnieniem, też ją uwzględnisz przy sprawdzaniu, Karol? Na dowód wysłania o odpowiedniej porze, mogę podesłać jeszcze screenshot maila z godziną wysłania. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za (jak zawsze zwykle) udaną zabawę 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories