Przegląd: Pokój dzieciaków – obiekty

Autorem tekstu jest Machine

Pierwsze rozszerzenie w pełni poświecone młodszym Simom dodaje do rozgrywki aż 40 obiektów. The Sims 4 Pokój dzieciaków nie różni się nadal od swoich poprzedników jednym – nadal otrzymujemy tylko jeden styl mebli.

Twórcy po raz kolejny poszli w proste formy, w większości łagodne kolory i skupili się przede wszystkim na dekoracjach. Mnóstwo ozdobników naściennych, nieproporcjonalnie mniej obiektów użytkowych oraz dekoracji do postawienia na blacie. Tworząc sypialnie dla dziecka używając tylko nowych przedmiotów, pozbawiamy pokój bibelotów. Jedyne co można postawić na jakiejś powierzchni, to jedna lampka i robot-zabawka. Brakuje także dywanu, który sprawiałby, że pomieszczenie jest zapełnione.

  

Na plus można zaliczyć szeroki wybór, nie tyle kolorów, co nawet tekstur obiektów. Jest ich naprawdę dużo – jeden obraz potrafi pasować do wielu różnych pokoi, niektóre meble mają warianty z przyczepionymi zdjęciami, czy naklejkami. Mówiąc w skrócie, od razu widać, że pokój należy do dziecka.

 

No tak, akcesoria dla dzieci, ale czy dałoby rade stworzyć coś dla dorosłych? Na siłę można zaprojektować gabinet, czy biuro, aczkolwiek będzie ono dość wybrakowane. Warte uwagi są także dwa regały, które w połączeniu ze sobą tworzą ciekawą meblościankę, ciągnącą się po całej długości ściany. Jeżeli brakowało Wam powierzchni do postawienia np. figurek MySims to z pewnością przypadną Wam do gustu nowe półki w kształcie sześciokątów.

 

Obiektami specjalnymi akcesoriów są teatrzyk kukiełkowy oraz arena walk pustkostworków, o których więcej w osobnym artykule. Poniżej znajdziecie zestawienie wszystkich 40 obiektów, które otrzymacie wraz zakupem The Sims 4 Pokój dzieciaków.

 

OBIEKTY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

13 KOMENTARZE

  1. Obiekty bardzo fajne, sam posiadam te akcesoria (wygrane w konkursie na DOTsim xD) tylko boli mnie jedno… Nowe „zabawki” można tylko oglądać, a szkoda bo ten pluszak jest przeuroczy. ^^

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories