Filmowa aktualizacja!

The Sims FreePlay zostało zaktualizowane o nową zawartość. Tym razem, życie naszych mobilnych Simów zostało wzbogacone o studio filmowe i rozwój kariery, jako gwiazda. Otrzymaliśmy możliwość zwiedzania studia filmowego, które dostępne było już wcześniej w grze. Znajdują się tam pomieszczenia, które należy odblokować. Dodatkowo, aktualizacja wprowadziła możliwość podjęcia pracy jako gwiazda filmowa oraz reżyser.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Y4QYCKivBYw” height=”340″]

 

Komentarze

    • Ja miałem tak tylko właśnie w pierwszych dniach grania. Potem w miasteczku było już więcej Simów, więc całkiem przyjemnie wypełniało się wszystkie zadania. 😀 A czas nie jest przeszkodą, trzeba tylko pamiętać kiedy wrócić do gry. 

    • No i dobrze. Ja nie gram w to akurat dlatego, że nie przepadam za grami free 2 p(l)ay, a szczególnie na telefony, ale to jest dobry ficzer. Przynajmniej nie robisz wszystkiego co jest w grze w 20 minut, tak jak w czwórkoadopcie 😉

  1. Uwielbiam tą grę i gdyby czwórka była niczym FreePlay to włożyłabym w nią każde pieniądze!Zagrałabym sobie,ale tablet i padł,a miałam już 22 level!Tylko żałuję,że neta do niej potrzeba!Miałam nawet dwójkę dzieciaków i jednego berbecia i jednego niemowlaka!FreePlay tęsknię!A jeżeli chodzi o aktualizację to FreePlay to jedyna gra,w którą EA wkłada serce.Ale i tak tęsknię!:(

  2. Gdyby dodali to do Czwórki, to wtedy byłoby oczywiste, ze szykują sie na dodatek/akcesoria/pakiet rozgrywki w stylu ‘Zostań Gwiazdą”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki