Nowy artwork z miasta

Dzięki uprzejmości SimGuruDrake, otrzymaliśmy właśnie nowy artwork z The Sims 4 Miejskie życie. 🙂

Komentarze

 1. Te stroje dla mężczyzn wyglądają wieśniacko;-;
  POMARAŃCZOWE skarpetki i PODWIJANE nogawki spodni NA KANT?!?!?;D

 2. Widzę że MultiKulti to kolejna część Simowej indoktrynacji. Turbany, faje wodne (wiem że wcześniej były)…to może bomby do tego?

  • W Krakowie też można spotkać turystów. Anglicy lubią sobie tam kawalerskie robić. Ale fakt, w Wawie i tak jest większe multi-kulti.

  • “Akcja” Simów jest dopasowana do standardów amerykańskich, a nie zacofanej Polski. “MultiKulti” (Cóż za obrzydliwe określenie) w Ameryce jest już od dobrych 100-200 lat. O ile nie od samego początku USA, które jakby nie patrzeć, zostało zbudowane przez imigrantów.

   • I w USA mają masę problemów, właśnie wynikających z multikulturowości. Bo prawda jest taka, że kultury się nigdy nie mieszają. Mieszają się w sferze zewnętrznej (ubiór, architektura, sztuka, zwyczaje, kuchnia itd.) ale w rdzeniu pozostają zawsze odseparowane. USA ma problem z wieloma patologiami w obrębu wielu napływowych kultur. Rzecz w tym, że tolerancja i polityczna poprawność to twory sztuczne i mocno pobożno-życzeniowe, a zależność “swój kontra obcy” wpisana jest w ludzkie DNA. Nawet w rodzinach mieszanych często dochodzi do kłótni na tle rasowym i identyfikacji małżonków z daną kulturą. Zwłaszcza gdy chodzi o wychowanie dzieci.
    Także proszę nie stawiać Polski w pozycji niższej od USA, bo Ameryka to kraj tak żenująco niedoskonały, że takie porównania są krzywdzące dla Polski.

    • Mimo wszystko to żenująco niedoskonałe USA jest supermocarstwem i potęgą światową, a nie “czysta rasowo” (kolejne obrzydliwe określenie) Polska. 🙂

    • Bo Polska była zawsze obiektem pożądania przez sąsiednie mocarstwa. W XVIII Rosja Prusy i Austria postanowiły niszczyć ją od środka, podtrzymując złe tradycje jak np. liberum veto i zrywanie sejmów.

     Polska dużo przeszła drogi Kubo. Cóż nam po szybkiej odbudowie gospodarki po I Wojnie Światowej skoro nastała II? Okradziono nas z wielu dzieł sztuki, zniszczono miasta. Okres międzywojenny był płomykiem nadziei na odbudowę państwa. Zakończenie II wojny światowej też nam nic nie dało, bo komuniści kontrolowali nasz kraj. A teraz być może ludzie już są zniechęceni, bo gdy tylko była szansa na lepszą Polskę, sąsiedzi skutecznie to udaremniali.

     Na przykład takie Niemcy. Państwo bogate? Prawdopodobnie dzięki wszystkiemu co wywieziono z Polski i całemu złotu zabranemu Żydom. Ludzie musieli chować cenne obrazy w szopach.

     Rosja też jest mocarstwem. Czy słyszał ktoś o islamskim zamachu w takiej Rosji?

    • Lucky i Gośka – chylę czoła przed waszą wiedzą i zdrowym rozsądkiem. Przywracacie wiarę że ludzie uczą się jeszcze historii i wyciągają z niej wnioski.

     Simsy zawsze miały być wolne od ideologii, polityki czy religii. Niestety w pewnym momencie marka sprzedała się lobbystom i zaczęła promować ideologie takie jak LGBT. Dla mnie jest nie do przyjęcia by gra dla dzieci promowała cokolwiek po za rozrywką i poszerzaniem kreatywności.

    • A czemu USA jest tym supermocarstwem?

     Polska przez wieki była potężna, nawet w Rosji był czas, że mówienie po polsku oznaczało bycie światowym, nie mówiąc już o tym, że savoir vivre mogli Francuzi wymyślić dzięki sprowadzeniu z Polski widelców (no, lekko naciągane, ale wcześniej jedli rękami, więc ciężko było ustalić, gdzie łyżka, a gdzie widelec 😛 ). Wiecie jaki szok Henryk przeżył, jak się dowiedział, że w Polsce jest coś takiego jak wychodek? A wiecie jaki szok i niedowierzanie musiał Henryk wywołać, uważając kominek za kibelek?
     Niestety Polska przejechała się na swoim złotym wieku – kiedy inne państwa zaczęły kombinować, żeby uprawy były wydajniejsze, Polacy uważali, że nadal wszyscy będą pragnąć polskiego zboża. A potem doszło przekupywanie szlachty, żeby utrzymać się, lub kogoś przy władzy (trzeba ją było przekupić, żeby Jadwiga została królem), a jak ci się rozbestwili to już poleciało.
     Więc nic dziwnego, że sąsiedzi skorzystali z okazji, by pozbyć się wielkiego narodu – głupi by byli, gdyby tego nie zrobili.

     A patrząc z perspektywy innego kraju… Polska nadal ma potencjał. Niestety ktoś usilnie próbuje naród ogłupić i uzależnić od pomocy państwa. Komuna też swoje zrobiła, wyzbyła wiele osób z ambicji (po co robić, skoro państwo utrzyma?), zmieniła polską mentalność – bo kiedyś, jak mówiono o Polakach, to pierwsze cisnęło się na usta słowo “honor”, teraz Polak-kombinator to Polak zaradny. Chcesz być uczciwy? Nie tędy droga, nie za czasów komuny. No i nam zostało, choć ta komuna trwała krócej niż rozbiory, to dłużej będziemy się z niej “otrząsać”. Ale Polska nadal ma potencjał 🙂

 3. Wkurza mnie nowy Origin, najpierw nie mogłam nic kupić bo nie było przycisku kup, znalazłam go dopiero gdy się wylogowałam (a wcześniej przez to konto kupowałam już tysiąc razy), potem przy wyborze płatności nie mogłam zmienić opcji bo wyskakiwało białe pole, a na koniec wybrałam paypal i wyskoczył błąd. Oczywiście w historii transakcji wyświetla się oczekiwanie na płatność ale nie mam pojęcia jak wrócić do transakcji aby ją opłacić. Albo chociaż anulować. I tyle z moich zakupów z kodem origin50…

  • Też już szukałam jakieś opcji przywracającej poprzedni wygląd… ale cóż, znowu ktoś próbuje nas na siłę uszczęśliwić bez pytania…

  • Chciałam zainstalować TS3 z płyty ale kiedy tylko zaczął się pobierać (z internetu nie z płyty :(( ) Origin po prostu przestało działać. Próbowałam kilka razy włączać je ponownie a nawet zresetowałam komputer i ciągle pojawiał się ten sam błąd 🙁

   • Mi brakuje wyboru ulubionych rzeczy, otwartych klubów o określonej godzinie, bobasków, opcji związanych z cechami, aby Simowie nie leżeli jak kłody, samochodów lub innych środków transportu – UWAGA nie ironia.
    Można wymieniać i wymieniać. Smutne, że TS4 to gówno.

 4. Lubie nowoczesny styl, ale mam nadzieję na coś z innej epoki, bo przecież w apartamentach nie mieszkają tylko piękni i młodzi, ale też myśliciele, historycy itp.

 5. Wreszcie jakieś ładne meble do postawienia w normalnym simowym domu i ubrania do założenia w których sim wygląda jak porządny sim! Nie mogę się doczekać!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki