EA: Życie jak w Madrycie!

Pojawił się właśnie nowy wpis na oficjalnej stronie The Sims. Opowiada on nieco więcej o penthousach, które w polskiej wersji zostały przetłumaczone jako apartamenty. Jako ciekawostkę możemy dodać, że w tytule wpisu tłumacz sprawnie przemycił pewien żart. Otóż, "Życie jak w Madrycie!" może odnosić się do faktu, iż zespół lokalizacji gry (tłumaczenia na język polski) znajduje się właśnie w EA Madryt. Pozdrawiamy! 🙂


Życie jak w Madrycie! Zapoznaj się z apartamentami w The Sims 4 Miejskie życie

Witaj w San Myshuno! Zaraz, już mieszkasz w mieście? A gdzie, jeśli można spytać? Och. Ojej… W jednym z tych mieszkań? Cóż, nie spełniają one wysokich standardów mieszkalnych, na jakie – naszym zdaniem – bez wątpienia zasługują Twoi Simowie. Zapraszamy na ostatnie piętro – mamy tam coś wprost idealnego dla Ciebie. Apartamenty zapewniają najlepsze warunki mieszkalne w Dodatku The Sims 4 Miejskie życie* (premiera w listopadzie) i z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wyrafinowanym Simom.

Zazwyczaj celem Simów jest opanowanie umiejętności, dotarcie na szczyt kariery lub wypełnienie aspiracji. W San Myshuno zależy nam jednak na tym, żeby jedna z ich historii opowiadała o dążeniu do przeprowadzki z taniego mieszkania do niesamowitego, luksusowego apartamentu.

Apartamenty stanowią idealne połączenie mieszkań i parcel mieszkalnych. Pozwalają cieszyć oczy niezwykłymi widokami na miasto i korzystać z fantastycznej lokalizacji, a także wyburzać ściany i budować, czego dusza zapragnie, wysoko ponad światem Simów. Chcesz zbudować ogródek na dachu, tuż przy swoim pięknym basenie? Droga wolna. To Ty rządzisz na całym piętrze i nikt nie może Cię powstrzymać!

Twój Sim lubi wieść spokojniejszy tryb życia? A może woli rozkręcać muzykę na cały regulator, nie martwiąc się skargami sąsiadów? Ponownie – to piętro należy do Ciebie. W Twoim apartamencie przebywają tylko Simowie zaproszeni przez Twojego Sima! Kolejną zaletą jest życie w przestrzeni wolnej od szkodników.

"Ale brakuje mi tych wszystkich dziwactw z pierwszego mieszkania" – ciśnie Ci się na język? Nie musisz mówić więcej! Skorzystaj z cech parceli w trybie budowania, aby dodać cechy do apartamentów albo dowolnych parceli w grze. Tak, nawet w Wierzbowej Zatoczce i Oazie Zdrój! To jedna z nowych funkcji trybu budowania dodanych do The Sims 4 Miejskie życie. Omówimy ją bardziej szczegółowo w przyszłości.

W The Sims 4 Miejskie życie tańsze mieszkania pozwalają Simom budować charakter i pomagają Ci opowiadać ciekawe historie. Dzięki konfliktom i przeciwnościom losu Twoi Simowie dowiedzą się, kim naprawdę są. Drogie apartamenty są przeznaczone dla Simów, którzy wiedzą, kim są i czego pragną, i wolą bezstresowo sączyć soczek, siedząc na dachu z grupką wybranych przyjaciół.

Jaką historię chcesz opowiedzieć? Wejdź do windy i dokonaj wyboru w Dodatku The Sims 4 Miejskie życie dostępnym od listopada!

Poprzedni artykułNowy artwork z miasta
Następny artykułPiosenka w Simlish!

Komentarze

 1. OH! ” Dzięki konfliktom i przeciwnościom losu Twoi Simowie dowiedzą się, kim naprawdę są.” Może EA w końcu zauważyło, że gra się nudzi po 15 minutach ? Osobiście mam nadzieje, że pójdą w tę stronę.

  Ps. Mam nadzieje, że pani SimGuruNerwicaDrake nie usunie mojego “pochlebnego” komentarza.
  Pozdrawiam czytających!!!

 2. Na pewno będzie to wyglądać zjawiskowo. Szczególnie w nocy *_* od Spotkajmy się twórcom wychodzą fajne dodatki (moim zdaniem). Mam nadzieję, że ta dobra passa szybko nie minie 😀

 3. A nie było dopiero co mówione, że tych apartamentów nie można za bardzo rozbudowywać? Już się mieszają te informacje 😀

  Fajnie, że parcele z innych miast też będą mogły mieć swoje cechy – za to duży plus. Ale skoro mieszkania są stworzone, by przejść “od najbiedniejszego do najdroższego”… to się obawiam, że ta rozgrywka będzie spłycona do niezbędnego minimum :/
  Wolałabym, by mi EA nie narzucało historii…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki