Magiczny Świat we Freeplay

Na oficjalnym profilu The Sims FreePlay pojawił się zwiastun świątecznej aktualizacji, dodającej nową, magiczną zawartość do symulatora. Pozwoli nam ona odkryć zupełnie nowy, baśniowy świat – pełen wróżek i czarów – oraz huśtać się na kwiatach, karmić biedronki czy nawet skakać po pajęczych sieciach. Cała zapowiedź utrzymuje się w klimacie baśni i legend, rozpoczynając się w stylu słynnego "Dawno, dawno temu…". Ostatnia aktualizacja oferowała  nam odwiedzenie szpitala i uczestniczenie w zadaniach.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=9E5CbpcAYKI&ab_channel=TheFiremonkeys”]

 

Komentarze

 1. Karol, w sądzie masz błąd, przy pytaniu ‘który dodatek jest najlepszy’ nie ma opcji ‘żaden z powyższych’. 😉

 2. Na wstępie przepraszam, że piszę tutaj, ale chyba nie doczekam się działu “pomoc, zapytania” czy coś w tym stylu.
  Mam pytanie dotyczące TS3 – pewnie większość mnie wyśmieje, ale strasznie mnie ta rzecz irytuje.
  Otóż:
  Zagrałem od nowa, wybudowałem dom, kupiłem meble, zacząłem grać i…zapisałem grę, wyszedłem do menu i na tym obrazku parceli, na której mieszkają moi Simowie mój dom pokazany jest z innej strony, nie z lewej jak zawsze (mam nadzieję, że wiecie o co chodzi).
  Dodam, że czytałem gdzieś, że to zależy od ustawienia drzwi wejściowych i ustawiłem drzwi wejściowe frontowe (pierwsze je postawiłem) i mam jeszcze drzwi do ogródka (tył domu).
  Czy ktoś wie, jak rozwiązać problem tego obrazka, aby dom był pokazany jak większość z tej lewej strony. Mnie to bardzo zirytowało…i proszę o jakieś wskazówki. Z góry bardzo dziękuję 🙂

  • Nie wiem, czy pomogę, ale spróbuję. Jest w Sims 3 coś takiego jak wskaźnik frontu parceli.
   Wskaźnik frontu Parceli:
   * dostępny jest tylko w trybie budowania/kupowania;
   * aby zmienić obecnie wybrany front parceli i ustalić określoną stronę jako nowy front, kliknij z wciśniętymi klawiszami CTRL+SHIFT na ziemi (przy wybranej krawędzi działki) i wybierz opcję ?Ustaw front Parceli? (nie pamiętam, czy opcja pojawia się tylko z kodem testingcheatsenabled true, czy bez kodu też się da) 🙂

   • Rozwiązałem problem. Rozwiązaniem było przestawienie drzwi wejściowych.
    Mianowicie: Drzwi miałem skierowanie na zachód, a po przestawieniu na drogę (tak jak na 95% innych parcelach) wszystko wróciło do normy. Piszę to rozwiązanie, bo może ktoś też ma taki problem :P.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki