EA: Wybierz się na kręgle z The Sims? 4 Wieczór na kręgielni

Na oficjalnej stronie TheSims.com właśnie pojawił się nowy wpis o The Sims 4 Wieczór na kręgielni. Kręgle to dziesiąte akcesoria do najnowszej odsłony Simsów, o których więcej możecie przeczytać tutaj.

Zawiąż buty do gry i przygotuj kręgle.

Czy Twój Sim rozgląda się za nowym, wciągającym hobby? Gra w kręgle może się okazać strzałem w dziesiątkę! W The Sims™ 4 Wieczór na kręgielni Akcesoria Twoi Simowie mogą spędzić emocjonujący wieczór na grze w kręgle ze znajomymi, sympatią lub rodziną. Chociaż posiadacze aspiracji „Pan na włościach” mogą wybrać opcję zbudowania toru do gry we własnym domu, większość Simów z chęcią wybierze się do miejscowej kręgielni. Umieść w świecie gry gotowy lokal, Kulę Pustyni w Oazie Zdrój, lub przemień dowolny bar, klub nocny czy elegancki klub w pełnowymiarową kręgielnię.

Dzieci i dorośli mogą rozwijać umiejętność gry w kręgle, bawiąc się w grupie maksymalnie pięciu graczy. Umiejętność dzieli się na pięć poziomów, a każdy wiąże się z nowymi korzyściami – dodatkowymi kulami do gry, rzutami specjalnymi i nie tylko. Simowie, którzy dopiero zaczynają przygodę z kręglami, będą często zaliczać spektakularne porażki, ale przy odrobinie cierpliwości i zacięcia każdy może przeobrazić się w mistrza precyzyjnych rzutów i uzyskać idealny wynik!

A może chcesz pokazać swojemu Simowi coś jeszcze fajniejszego? Coś, co naprawdę się wyróżnia… Nawet w ciemności. Co powiesz na emocjonujące księżycowe kręgle? Zamontuj ulepszenie na swoim torze i patrz, jak kręgielnia rozświetla się blaskiem neonów, wprawiając Twojego Sima w stan rozbawienia i zwiększając radość, jaką czerpie z zabawy. Jeśli w grę wchodzą kręgle, nie może zabraknąć klasycznego obuwia, stroju i świateł neonów!

Stoły, krzesła i wystrój nawiązujące do estetyki połowy minionego stulecia wprowadzają niezwykły klimat, który przemieni dowolną parcelę w klasyczną kręgielnię w stylu retro. Przygotowaliśmy również ubrania inspirowane stylem rockabilly, dzięki którym Twój Sim doskonale wpasuje się w atmosferę otoczenia, oraz tradycyjne koszulki ligowe dla amatorów sportowej rywalizacji!

Premiera The Sims™ 4 Wieczór na kręgielni Akcesoria już 29 marca 2017 r.!

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

12 KOMENTARZE

  1. Premiera The Sims? 4 Wieczór na kręgielni Akcesoria już 21 marca 2017 r.! ~~ Upsik ? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD co to ma być wtf XD

  2. Kręgielnie już mam zbudowaną, Inabadromance zrobiła pozy, tor i kule do kręgli więc nie wiem czy jest sens wydawać kasę na coś co jest za darmo i to już od dobrych 3 miesięcy.

    • Nie ma też co przeciągnąć tego w drugą stronę, bo o ile ktoś zrobił obiekty, to z pewnością nie dodają one nowej rozgrywki i opcji dla Simów. To tylko pozy i meble. Dla pasjonatów zdjęć super sprawa, ale dla graczy raczej nuda. Złotym środkiem byłyby bardziej rozbudowane kręgle, albo jakiś pakiet rozrywkowy – kasyno, automaty, kręgle, bilard. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories