„Wieczór na kręgielni” – polska okładka i mail od EA

Otrzymaliśmy wiadomość od Electronic Arts Polska, w której znajduje się nieco szczegółów na temat The Sims 4 Wieczór na kręgielni. Do fan maila dołączona była polska okładka Akcesoriów, którą będziemy mogli zobaczyć w sklepie Origin.

Wiadomość od EA Polska

Sul Sul!

Przygotuj się na mnóstwo frajdy z nowym rozszerzeniem The Sims 4 Wieczór na kręgielni Akcesoria, które pojawi się już 29 marca 2017 roku!

Już niebawem Twoi Simowie będą mogli zabawić się przy zupełnie nowym torze do kręgli, gdzie udoskonalą swoją nową umiejętność i miło spędzą czas. Budowniczowie z pewnością stworzą wyjątkowe kręgielnie z nowymi obiektami w stylu retro. Tryb Budowania przyniesie między innymi: nowe obiekty w stylu retro, fotele, oświetlenie, a nawet półkę na kule do kręgli. Nie ważne, czy uzupełniasz okoliczny bar o tor do kręgli lub zmieniasz klub nocny w popularną miejscówkę z tańcem do rana, ważne, aby nie zapomnieć o stacji radiowej, która wprawi Simów w odpowiedni nastrój.

Oprócz obiektów, Akcesoria zawierają również czaderskie ubrania i pasujące do nich fryzury w stylu retro, które wzbudzą zazdrość wśród znajomych! Możesz także przebrać drużynę Simów w pasujące do siebie stroje i buty (antypoślizgowe!) , aby pokazać kto rządzi w kręgielni.

Zajrzyj do najnowszego wpisu na blogu The Sims i zobacz nowy zwiastun!

Miłego pogrywania!

Zespół The Sims

Okładka The Sims 4 Wieczór na kręgielni

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

20 KOMENTARZE

  1. Styl retro + styl dawnych lat… ciekawe co wydadzą w pakiecie, i jak bardzo to nie będzie pasowało 😀
    W końcu gros ludzi narzekał, że w zestawie z wampirami było „podwórko” zamiast „stylu” 😉

  2. No nie powiem na zwiastunie bardzo fajnie to wygląda,ale tak szczerze mogli to wcisnąć do jakiegoś dodatku, bo szkoda tracić 40 zł tylko na kręgle, gdyby akcesoria były po 20 zł to bym się skusił.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories