Wieczór na kręgielni – Rozgrywka

Bonus i zajęcie klubowe

Jeśli posiadasz dodatek The Sims 4 Spotkajmy się, to wraz z akcesoriami Wieczór na kręgielni otrzymasz nowe Zajęcie Klubowe. ?Idź na kręgle? to nowy, dostępny rodzaj aktywności podczas wyboru klubowych zajęć w grze.

Dodatkowo, The Sims 4 Wieczór na kręgielni wprowadza zupełnie nowy ?Bonus do umiejętności gry w kręgle?. Przy jego zakupie, prędkość rozwoju umiejętności Sima zwiększy się w trakcie spotkania klubu.

Nowy rodzaj muzyki

Najnowsza zawartość dodaje kolejną stację radiową ?NuDisco?. Od teraz, Twój Sim może słuchać nowych utworów muzycznych za pośrednictwem wież stereo czy głośników.

Osiągnięcie

Akcesoria oferują nam również nowe osiągnięcie do gry „Perfekcyjna lama„. Podczas wykonywania poszczególnych czynności w grze, możesz zbierać punkty, by następnie odblokowywać specjalne odznaki.

Parcela

Wieczór na kręgielni dodaje nową parcelę ?Kula pustyni w Oazie Zdrój?, którą możesz umieścić w dowolnym świecie. Parcelę odnajdziesz w Galerii The Sims 4.

Tor do gry w kręgle

Tor do gry w kręgle o nazwie „Emocjona-tor” to zupełnie nowy obiekt specjalny, który wraz z 5 poziomem umiejętności majsterkowania możemy ulepszyć do ?Księżycowych kręgli?, co nada mu zjawiskową iluminację świetlną.

 

Jeśli chcesz wybudować własną kręgielnię, musisz pamiętać, że chociaż tor do gry możesz umieścić w dowolnym miejscu, to kręglarze będą się pojawiać tylko na następujących parcelach:

  • Bar,
  • Klub nocny,
  • Elegancki klub.

Umiejętność

Wejście w interakcję z torem do kręgli, automatycznie odblokowuje nową umiejętnośćgry w kręgle„, która ma 5 poziomów. Zwiększenie umiejętności poprawi formę i wynik Sima oraz zmiejszy ilość jego upadków i niekorzystnych rzutów.

  

Co więcej, z każdym kolejnym poziomem odblokowujemy nowe kule do gry:

  • Błękit nieba,
  • Złoty brokat,
  • Czerwony wir,
  • Marmurkowy błękit,
  • Kryształowa czaszka.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories