fbpx

Zwiastun kwartalny na jesień

W jesiennym zwiastunie kwartalnym pojawiły się tylko Psy i koty. Oznacza to, że The Sims 4 Psy i koty będą jedynym rozszerzeniem, jakie pojawi się w 2017 roku.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  34

  1. Marzenie_pl

   Trochę szkoda że to będzie jedynym rozszerzeniem, jednak rozumiem że dodatki typu Zwierzaki zajmują masę czasu. Trzeba zrobić animacje, stroje, jakieś meble, zwierzaki itp.

  2. SuperWesz.

   Już lepiej niech to będzie jedyne rozszerzenie, a dobrze zrobione, nie jak dotychczas XD Może w końcu mi się jakiś dodatek spodoba, bo te 3 ostatnie – szkoda gadać……………

  3. Torcik

   A Wielkie Pranie, czy jak to sie mialo nazywać? Kiedy to wychodzi właściwie?

  4. Ginewra

   Posucha… normalnie jak nie EA…

   • Rakky

    ????

   • Shakuahi

    No jeszcze w tym kwartale wychodzi na konsole ts4, Sims mobile, przed psami i kotami pewnie większa aktualizacja, w grudniu może dodadzą dwa swetry do pakietu świątecznego… Także i zarobią i podliżą się.

  5. Pixeloowy

   A co z aktualizacją pakietu świątecznego? :/

  6. Rakky

   Zwierzak bedzie dodawany jako czlonek rodziny? czy bedzie osobno liczony jak w ts 2 ?

   • Pixeloowy

    Członek rodziny, można mieć sumę 8 simów i zwierzaków w rodzinie 😉

   • Babeczka Nie Odeszła

    W TS2 też był dodawany jako członek rodziny – 7 zwierzaków w rodzinie powodowało, że w rodzinie mógł być tylko jeden Sim

    • Aleksandra

     Nie prawda w The Sims 2 dało się mieć 10 osobową rodzinę, wiem bo zawsze taką miałam; 2 psy, 2 koty i 6 Simów.

  7. W takim tempie Ts 4 zostanie z nami na długo. Poprzednie części gościły w naszych domach 5 lat? Dawały więcej dodatków niż czwórka…W tej części 5 lat minie w 2019 roku, mamy 4 dodatki i przypuśćmy, że w przyszłym roku jeden dodatek i w 2019 również jeden, razem 6 dodatków, może z trzy, cztery nowe pakiety i kilka nowych akcesorii…No nie wiem sam… Jak miałoby to potrwać dłużej i więcej rozszerzeń to jestem na tak, oby więcej ciekawej rozgrywki.

   • Shakuahi

    Oni od samego początku mówili że 4 będzie dłużej wspierana niż 3 a to jak są wydawane kolejne dlc zdaje się jedynie potwierdzać te słowa.

   • lesimon12

    No raczej jeszcze trochę potrwa zanim się czwórka skończy, ponieważ nie ma jeszcze tych podstawowych rozszerzeń jak: pory roku, studia, podróże, sława czy nadnaturalność (inne postacie niż wampiry). Więc na pewno czeka na nas więcej rozszerzeń. Pewnie twórcy jakoś to jeszcze rozdzielą na mniejsze pakiety itp. W ankietach dotyczących rozszerzeń było jeszcze kilka fajnych opcji, więc to na pewno nie koniec. Poza tym jeśli jest zysk, to trzeba z tego korzystać. Mimo tego, ze często jakość/ilość tego produkty (rozszerzenia do gry) nie jest jakoś bardzo adekwatne do ceny.

  8. Borówka

   Karolu, “jedynym rozszczeniem w 2017 roku”? Chyba jedynym w jesień. A co z Małymi Dziećmi, Być Rodzicem, Wampiry, Fitness??

   • Ginewra

    W sensie, że w tym roku, tej jego części, która nam pozostała 😉

   • Pixeloowy

    “Jedyne rozszerzenie, które POJAWI się w 2017 roku”.
    Czas przyszly tu jest, więc Psy i Koty to jedyne rozszerzenie które pojawi sie jeszcze w tym roku 😛

   • Marta

    A nie chodzi też o to, że Małe dzieci i Fitness to akcesoria, a Być rodzicem i Wampiry to pakiety rozgrywki? Rozszerzenie faktycznie będzie jedno.

  9. Cińko ludzie cińko jak nie w simsach 4 czyżby wydanie na konsole tak ich pochłonęło, że zapomnieli np. o czymś na hallowen i święta Bożego Narodzenia? Przecież zwykle dodawali do zwiastunów kwartalnych jak się coś miało pojawić w aktualizacjach.

  10. Tęczowa Wilczyca

   Jeju już nie mogę doczekać się świąt, Nowy komputer… Co też umożliwiać mi będzie zainstalowanie psów i kotów już w kwietniu :DD

   • Mam zrozumieć, że pod choinkę dostaniesz nowy komputer a w kwietniu dodatek? To pod choinkę na dodatek już nie starczy?😂 Chyba, że chodzi o święta w kwietniu😁

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!