EA zdradza nam szczegóły. Wiemy więcej o Wielkie pranie

Otrzymaliśmy oficjalną wiadomość od EA dotyczącą nowych akcesoriów do The Sims 4. W wiadomości twórcy zdradzają nam szczegóły nadchodzącego rozszerzenia. Pakiet będzie miał swoją premierę 16 stycznia 2018 roku i wprowadzi m.in. możliwość prania ubrań.

Wiadomość od ea

 

Sul sul,

W kwietniu 2017 roku wspólnie z naszą kochaną społecznością rozpoczęliśmy wspaniały projekt. Razem pracowaliśmy nad stworzeniem nowego Pakietu Akcesoriów. Dzisiaj z przyjemnością ogłaszamy, że The Sims 4 Wielkie pranie Akcesoria będą dostępne w sprzedaży już od 16 stycznia 2018 roku!

Wraz z The Sims 4 Wielkie pranie Akcesoria, Twoi Simowie będą mogli poczuć prawdziwy zapach świeżo wypranych ubrań. Skorzystaj z nowych elementów wprowadzających dodatkową rozgrywkę, takich jak: pralka, suszarka elektryczna, duża miska do prania i tradycyjna suszarka ze sznurkiem. Stwórz swoją wymarzoną pralnię! Udekoruj salon nowymi obiektami inspirowanymi życiem na wsi, w których skład wchodzą wiklinowe meble, rośliny i ozdoby. Również w szafach dzieci i starszych Simów zagoszczą ubrania związane z życiem poza miastem.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  5

  1. Madziaak

   Dlaczego nie aktualizacja??? Moi rodzice nie chcą już kupować rozszerzeń . Pomocy!

   • Ginewra

    Zacznij zarabiać, a sama sobie kupisz 😉

    • SoHood

     aż żałuję, że nie ma opcji lajków 😉

     • Ginewra

      Spokojnie, czuję się jakbym dostała wirtualną babeczkę 😀

  2. kassandra

   Przecież EA i tak wyjątkowo dużo dało w darmowych aktualizacjach. Może jeszcze każdy dodatek powinni dawać za darmo? No ja wiem, że oni się rozdrabniają na tysiąc kawałków, ale już bez przesady,tylko fakt faktem mogliby pobniżać ceny tych wszystkich roszerzeń chociaż o 10 złotych na stałe.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!