Pierwsze oficjalne zdjęcia z The Sims 4 Wielkie pranie. Premiera w tym miesiącu

Pojawiły się trzy nowe fotografie, dotyczące akcesoriów The Sims 4 Wielkie pranie. Rozszerzenie będzie miało swoją premierę 16 stycznia 2018 roku.

Na zdjęciach możemy zauważyć Simów zajmujących się swoim domowym praniem. Możemy także zobaczyć, że nawet dzieci będą w stanie wrzucić ubrania do pralki. Na pierwszy rzut oka widać obiekty, które wygrały głosowanie.  Szczególną uwagę przykuwają takie przedmioty jak: suszarkipralki oraz tarka do własnoręcznego prania.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  3

  1. Crazy10

   Czy na drugim zdjęciu ona niesie worek z ziemniakami?! XD
   Nie ważne…
   Ogólnie dalej nie mogę uwierzyć, że społeczność wybrała robienie prania zamiast urządzania lepszych wesel i co najważniejsze POGRZEBÓW. Tak wolałbym tamtą tematykę niż pranie po którym mam traumę z 3.
   Ale jak się nie ma co się lubi to lubi co się ma. Na pierwszy rzut oka meble są w miarę ładne w końcu coś innego niż wszechobecna nowoczesność. Ubrania to… tragedia może 2-3 są w też miarę ładne. ALE TE PRALKI! Są koszmarne wyglądają jak z domu Barbi zrobione z plastiku czy plasteliny. Naprawdę takich koszmarnych tekstur w życiu nie widziałem (no może oprócz baseniku bo tego nic nie przebije XD) Ogólnie kolejne akcesoria to porażka jeszcze o tej tematyce to już w ogóle dno dna. No ale… społeczność wybrała.

  2. agata_pro

   Już się nie mogę doczekać urządzania, wszystko bardzo w moim stylu jest <3

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!