Pierwsze oficjalne zdjęcia z The Sims 4 Wielkie pranie. Premiera w tym miesiącu

Pojawiły się trzy nowe fotografie, dotyczące akcesoriów The Sims 4 Wielkie pranie. Rozszerzenie będzie miało swoją premierę 16 stycznia 2018 roku.

Na zdjęciach możemy zauważyć Simów zajmujących się swoim domowym praniem. Możemy także zobaczyć, że nawet dzieci będą w stanie wrzucić ubrania do pralki. Na pierwszy rzut oka widać obiekty, które wygrały głosowanie.  Szczególną uwagę przykuwają takie przedmioty jak: suszarkipralki oraz tarka do własnoręcznego prania.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

3 KOMENTARZE

  1. Czy na drugim zdjęciu ona niesie worek z ziemniakami?! XD
    Nie ważne…
    Ogólnie dalej nie mogę uwierzyć, że społeczność wybrała robienie prania zamiast urządzania lepszych wesel i co najważniejsze POGRZEBÓW. Tak wolałbym tamtą tematykę niż pranie po którym mam traumę z 3.
    Ale jak się nie ma co się lubi to lubi co się ma. Na pierwszy rzut oka meble są w miarę ładne w końcu coś innego niż wszechobecna nowoczesność. Ubrania to… tragedia może 2-3 są w też miarę ładne. ALE TE PRALKI! Są koszmarne wyglądają jak z domu Barbi zrobione z plastiku czy plasteliny. Naprawdę takich koszmarnych tekstur w życiu nie widziałem (no może oprócz baseniku bo tego nic nie przebije XD) Ogólnie kolejne akcesoria to porażka jeszcze o tej tematyce to już w ogóle dno dna. No ale… społeczność wybrała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories