Oficjalny zwiastun The Sims 4 Wielkie pranie

Na oficjalnym kanale The Sims Polska w serwisie YouTube pojawił się oficjalny zwiastun trzynastych akcesoriów do The Sims 4. Rozszerzenie nosi tytuł „Wielkie pranie„, a jego premiera została zapowiedziana na 16 stycznia 2018 roku. Główną nowością, którą wprowadza akcesorium, będzie możliwość prania ubrań naszych podopiecznych. W zapowiedzi mamy okazję zobaczyć nowe obiekty z trybu budowania i kupowania oraz stroje utrzymane w wiejskim stylu. Możemy również zaobserwować nowe interakcje związane z tematyką pakietu.

Obejrzyj zwiastun

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

14 KOMENTARZE

 1. Ach, jedyna polska strona o simsach, na której można normalnie pisać komentarze <3

  Akcesoria są fajne, głosowałem na nie w ankiecie rok temu. Poza tym bardzo fajny zwiastun, ta patetyczna muzyka i przybliżenia na perfekcyjne animacje i tekstury prania tylko pokazuje, jak EA śmieje się z samych siebie, że rozdrabniają wszystko na dlc ???

 2. Te tekstury… my eyes are bleeding xD Coś czuję, że te akcesoria mogą okazać się jedną wielką porażką.. a sam na nie głosowałem…
  Miejmy nadzieję, że chociażby od strony rozgrywki lepiej się postarali 🙂

 3. Panie redaktor, pan się nazywa jak mój szczeniak w Simsach. Przypadeg? Nie sondze.
  Bosh, ten zwiastun mnie rozwala? Ta duma z rozwieszenia prania…
  Mam problemo. Czy to bug czy co? Bo chcę Burmistrza Wibrysa dodać do rodziny,no i się nie da. Próbowałam kodem, mam z nim dobrą relację i nic. A chcę go przygarnąć bo mi chodzi na ulicy z gwiazdkami przed gałami, i mi go szkoda… Na ulicy nagle pada i zasypia, nie chcę by coś go przejechało. Zresztą,nic by mu się nie stało jakby po nim samochód sobie pojeździł… Ach, nakiety samochodów na ulicach w The Sims 4, takie bezpieczne. Można na nich leżeć i zostać przejechanym 3 razy, a tak czy siak będzie dobrze?

  • Z tego co zauważyłam, żeby zaadoptować „bezdomnego”, to on musi przyjść sam (nie przez zaproszenie) na twoją parcelę i wtedy możesz zaprosić go do rodziny. Ja to rozwiązałam w ten sposób, że ustawiłam sobie na parceli „kocia miejscówka” – bezdomniaki wtedy przychodzą, a za którymś razem nawet pan Wibrys przyjdzie. I mnie udało się go zaadoptować, ale miałam inne pobudki niż ty 😉

 4. Czy Wy cieszący się z rego g*wna jesteście normalni? Ta gra kiedyś była genialna. Genialna. Teraz? Zrobili z Was deb*li czekających na kolejene obrzydliwie niedopracowane akcesoria. Jak można cieszyć się z czegoś tak ubliżającego ?! Jak można było zlikwidować istoty nadnaturalne, które stanowiły kwintesencję gry?

  • W pełni się z Tobą zgadzam, chociaż nie sądzę by TS4 było kiedykolwiek „genialne”, ale w porównaniu do teraz to było o wiele lepsze. Co do postaci nadnaturalnych to na 100% nie dla każdego stanowiły kwintesencję tej gry. Jednakże jak dla mnie są rzeczą, której bardzo mi w tej grze brakuje. Ze wszystkich rozszerzeń jakie do tej pory wyszły to właśnie Wampiry dały mi najwięcej do rozgrywki. To, że twórcy okroili dodatki o postacie nadnaturalne, jak dla mnie spowodowało że utraciły one swój charakter :/

 5. Mogę bez problemu stwierdzić że to najlepsze akcesoria do tej pory! Twórcy zwłaszcza postarali się o tryb budowania. Pranie jedynie fajne w simsach XD. Pozdrawiam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories