Prawie milion sprzedanych kopii „Cztery pory roku” w tydzień

Electronic Arts niechętnie mówi o wynikach sprzedaży gry The Sims 4, są jednak narzędzia, które pozwalają zmierzyć ilość zakupionych kopii. Serwis SuperData Research poinformował, że w czerwcu sprzedano 800 000 kopii dodatku The Sims 4 Cztery pory roku. Ponieważ dane dotyczą wyłącznie czerwca oznacza to, że rozszerzenie uzyskało taki wynik w ciągu tygodnia. Obecnie jest to drugi najlepiej sprzedający się dodatek do The Sims 4, na pierwszym miejscu znajduje się The Sims 4 Psy i koty. Niestety, nie podano szczegółowych danych na ten temat.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

22 KOMENTARZE

  1. Myślę, że „Cztery Pory Roku” jeszcze przebiją „Psy i koty” i będą na pierwszym miejscu, zwłaszcza, gdy pojawią się już promocje na ten dodatek.

    • Pory Roku były co prawda fajnym dodatkiem np. Do trójki. Ale jego monotonność dawała się we znaki. Według mnie najlepszymi dodatkami do trójki były „Wymarzone Podróże i Rajska Wyspa (głównie to drugie). Do dwójki miałem od raz wszystkie dodatki (z origin) więc z góry zaznaczam że moja ocena może być bardzo nie obiektywna. Ale wydaje mi się że były by to „Cztery Pory Roku” i „Podróże”. A za najlepsze dodatki do jedynki uważam „Wakacje”, „Gwiazda” i „Abrakadabra 😉

      • Ale przecież kupując pory roku nie bawisz się tylko porami roku, tak jak mając dodatek np. z karierami nie chodzisz tylko do pracy. Gdybyś tak robiła to wiadomo, że każdy dodatek znudziłby ci się po chwili i zrobił monotonny. Moim zdaniem pory roku do trójki były bardzo fajne i dodawały mnóstwo nowej rozgrywki 🙂

  2. Nie jestem specjalnie zaskoczona. Mimo marudzenia o drogim inwestowaniu w serię TS4, to wielu ludzi lubi tę grę i będzie kupować. Tym bardziej, że bez dodatków to gra w ogóle nie dawałaby tyle radości.

  3. Ja niestety w dzień premiery miałam zakończenie roku szkolnego więc nie mogłam kupić . Następnego dnia wyjechałam na wakacje i dopiero 12 sierpnia i dopiero wtedy mogę kupić! I od ponad miesiąca powstrzymuje się od oglądania first lookow na YT bo chce mieć niespodziankę !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories