Kolejne grafiki koncepcyjne. Nowości, czy porzucone pomysły?

Whit Brachna, ilustratorka i autorka materiałów koncepcyjnych, pewien czas temu opublikowała grafikę prezentującą kilka nowości. Obraz nosi tytuł “Snoot Heights“. Na zdjęciu mamy okazję zobaczyć miasteczko i Simów, którzy wykonują swoje codzienne obowiązki.

Świat zawiera wiele treści, których nigdy wcześniej nie dodano do gry, w tym plażę, furgonetkę z lodami, kosiarkę, samochody zaparkowane przy drodze, trójkołowiec i inne drobne szczegóły.

Być może ma to coś wspólnego z nowym rozszerzeniem tworzonym przez EA, które jest tuż za rogiem. Póki co, są to jedynie przypuszczenia. Możemy się spodziewać nowości, czy raczej są to porzucone pomysły? Przekonamy się w najbliższych tygodniach.

Źródło: SimsVIP


Komentarze użytkowników i gości

39

 1. Toncia

  ‘plażę, furgonetkę z lodami’ – zdaje mi się chyba, ale plaża już była, furgonetka z lodami chyba też mnie nawiedzała :’D No nic, czekam na więcej!

 2. Evaerynth

  Po lewej stronie widzę plażę. Może to rozszerzenie wakacyjne?

  • Ginewra

   I na wakacjach, w ramach rozrywki, kosimy trawę? 😀

   Raczej jakiś stary projekt, za dużo tu nowości 😉

   • DM

    Jak realia to się ich trzymajmy!😊 Ja w wakacje też kosiłem trawę!😁

 3. Makkev

  Możliwe ze to cos z wakacjami 😉 ja bym był zadowolony

  • Vince1994

   Przecież masz ucieczkę w plener,przygodę w dżungli,przydał by się dodatek ze studiami,rajską wyspa,coś w stylu gwiazdy niech już dadzą tych npc i będzie git,oczywiście na otwarty świat nie licz musieliby robić grę od podstaw.

   • Hejkasz

    Jak dla mnie Rajska Wyspa będzie do odwiedzania jak Dżungla. Będziemy mieszkać tam w kurorcie i zdobywać podwodne krainy, skarby.

 4. Ravgreend

  Jak dla mnie ta grafika coś niezbyt się wiąże z TS4

 5. Pixeel

  Taki świat byłby bardzo fajny, ale w trójce lub piątce, jeśli miałaby otwarty świat. Klimat wydaje mi się bardzo spokojny, więc pasowałoby mi na jakieś miasteczko podstawowe lub dochodzące w dodatku typu Pokolenia

 6. realista

  Tu tyle nowych rzeczy i ogólnie inny klimat, że bardziej towygląda na the sims 5 albo niewykorzystane pomysły z czwórki xD

 7. MufinekQQ

  Jak dla mnie będzie to coś z wakacjami (przynajmniej taką mam nadzieje).

 8. Karolina

  Fajnie by było gdyby był dodatek na studiach tego brakuje

  • Ravgreend

   Wątpię by teraz był taki dodatek, na pewno kiedyś będzie i MAM NADZIEJĘ, że zrobią to w stylu poprzedniczek czyli czas się zatrzymuje w domu z którego udajemy się na studia.

   • Pixeel

    Ale to nielogiczne. Pewnie dodadzą możliwość przełączania się między simem na uczelni a rodziną w domu

    • Vince1994

     W The Sims 2 można było tworzyć studentów,tutaj też tak może być.

    • Ginewra

     Oby tylko dodali opcję “ucz się na egzamin”, tak samo jak powinni dodać “odrabiaj lekcje” dla małych Simów i nastolatków i “przygotuj się do pracy” dla tych już pracujących.

 9. Mateusz

  Mi się wydaje że to może być czymś w stylu dodatku “Czas Wolny” z the sims 2 🙂

 10. Vince1994

  Wiem że nie na temat ale,ostatnio naszła mnie ochota na TS1, jednakże czy jest możliwość uruchomienia tej gry w 1920×1080 czy istnieje jakiś patch?u mnie taka rozdzielczość jest domyślna,jak tam niższą rozdzielczość obraz jest rozmyty,problem w tym że ta gra działa maksymalnie w 1024×768.

 11. Mandraghora

  Hymmmm ciekawe^^ póki co, mogę powiedzieć, że grafika abstrahując od simsów, podoba mi się 😉

 12. Vince1994

  Słyszeliście ACTA weszło w życie,co to oznacza ta graczy simsów?

  • Kasia

   Jajco

  • Fiolek

   Z Trumpem zgadzam się z jedną kwestią – “Stop with the fake news”. c: Oznacza to co @Kasia napisała 😉 A tak swoją drogą to czytaj całe artykuły, a nie tylko nagłówki, bo… będzie jeszcze jedna tura głosowań 😉 Poza tym i tak to całe wasze “ACTA 2” nic nie wnosi poza zabezpieczeniami przed piractwem, a nie z jakimś ubzduranym “podatkiem na linki”. Btw. Geez, kto jeszcze w tych czasach piraci? :v Jest Netflix, jest Spotify, jest cyfrowa dystrybucja gier (patrz Origin, Steam), a jak gry za drogie to są jeszcze przeceny na nie 😉

   No to się rozpisałem…

   • Vince1994

    Czyli mam rozumieć że piraci mogą pożegnać się z simsami,ulżyło mi myślałem że będzie gorzej.

   • realista

    Kto jeszcze piraci? Proszę Cię, przecież piracki rynek ma się świetnie xD Co z tego, że są takie portale,skoro większość z nich jest płatnych xD

    • Vince1994

     Na smartfonach wiele gier jest darmowych,jeśli chodzi o steam takie gry jak Paladins,Smite,Dota 2 są darmowe i szczerze mają lepsze grafikę i są ciekawsze niż The Sims wszystkie część po prostu mają jakiś cel wiadomo są to gry drużynowe i musisz mieć internet po to gry online,wracając do Simsów to gra dla bogatych w sensie ze wszystkimi dodatkami/pakietami/akcesoriami do najdroższa gra na świecie.

    • Witold

     Są jeszcze droższe gry Vince1994

    • Vince1994

     @Witold
     Niby jakie panie Witoldzie?

 13. Sandra

  a może to do the sims 5?

 14. CheerfulDaisy

  Podobnie jak @Mateuszowi, i mi również do obrazka bardziej pasuje tytuł “Czas Wolny”, niż jakieś pakiety typowo wakacyjne.
  Widać tam piłkę do nogi, koszenie trawy, budkę z lodami dla dzieci – mogła by się zatrzymywać w konkretnych miejscach na konkretnych ulicach. I tak mamy już poruszające się po świecie pojazdy, nie mamy jednak z nimi żadnych interakcji.
  Nad wodą widać jakieś stragany i spore tłumy. Z jednej strony fajnie, że plażę dołączyli by do gotowego już świata i przy takiej można by mieszkać a nie co chwile latać na wyspę wakacyjną, bez możliwości pozostania tam. Z drugiej, podejrzewam, strasznie okroiło by to to całe “plażowanie”
  Na Sims 5 mi to nie wygląda. Prędzej, jak wiele osób już napisało, na porzucone pomysły. Patrząc po pakietach czy to dodatków czy rozrywki jakie funduje nam EA ( z wyjątkiem “Psów i Kotów” oraz “4 Pór Roku” bo tu pakiety naprawdę rozbudowane ) raczej nie są tak hojni. No chyba, że naprawdę chcą wykorzystać zbliżające się powoli okresy świąteczne i postarać by zgarnąć jak najwięcej kasy.
  Osobiście wolałabym opcje z czasem wolnym, całym nowym światem do zamieszkania ,bo zawsze mi miejsca na moje rozbudowane społeczeństwa brakuje, i okrojoną trochę plażę dostępną “na miejscu” niż kolejny świat wakacyjny.

 15. Olełka

  Moim zdaniem to porzucony pomysł, bo nie sądzę, żeby w tej części dodali samochody, jaki to miałoby sens? XD Wgl simsy 4 miały być multiplayer… Ja tam sobie tego nie wyobrażam, bo ostatnio tak mi laguje, że się grać odechciewa, jakby bylo multiplayer to juz widzę co by to było xD Nerwicy bym dostała.

  • Ravgreend

   Samochody byłby by tylko drogimi dekoracjami. Nie mam co robić z pieniędzmi

 16. mikolajklatka

  Mam nadzieje ze bedzie to nowy dodatek.

 17. jedrzejka

  Hej, dlaczego nie ma żadnych newsów na temat miasteczka the sims 4 w gimni park w Tychach? Gdyby nie banery nic bym o tym nie wiedziała. Żadnego wydarzenia na fb?

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!