Aktualizacja i płatne rozszerzenie za rogiem! Wypowiedź SimGuru

SimGuruKate opublikowała na swoim Twitterze wypowiedź, w której podzieliła się z nami informacjami na temat przyszłej aktualizacji gry oraz nowej płatnej zawartości do The Sims 4.

SimGuru tłumaczy, że we wrześniu 2018 roku nie ukaże się żadne uaktualnienie, ponieważ zespół The Sims pracuje nad fajną, darmową, październikową aktualizacją oraz nad świeżym tytułem do czwartej odsłony serii. Jego premiera nastąpi jeszcze w tym roku kalendarzowym. Niestety nie zdradzono nam więcej szczegółów dotyczących rozszerzenia, ale możemy przypuszczać, że do gry zawita pakiet rozgrywki lub dodatek.

zOBACZ tWEETA

Witajcie Simomaniacy! Po prostu szybkie uaktualnienie, nie będziemy wypuszczać łatek/aktualizacji w tym miesiącu, ponieważ jesteśmy skupieni na naprawdę fajnej darmowej zawartości na paździenik (przypuszczając, że nie pojawią się żadne problemy na ostatnią chwilę) i przyszłą premierę w tym roku kalendarzowym. Bądźcie czujni ~SimGuruKate


Komentarze użytkowników i gości

34

 1. Mandraghora

  Fajnie, fajnie. Chciałam nie pisać, że już nie mogę się doczekać, ale to silniejsze ode mnie: Już nie mogę się doczekać!

 2. Hejkasz

  Mało coś w tym roku dodatków; Pory roku, Selavdorada, Mój pierwszy zwierzak i pranie. Pięć rozszerzeń w roku to dla mnie trochu mało nie wiem jak to było z innymi latami ale ten jest średni. Aktualizacja zapewne Halloween bo co innego w piździerniku.

  • realista

   Ale wszystko z tych rzeczy (pomijając zwierzaka, bo to była tragedia) było dobrych, i poszli w jakość, nie ilość, to akurat cieszy 😉 Po co trylion durnych akcesoriów? 😀

   • Hejkasz

    To prawda, ale u mnie chyba zadziałało przyzwyczajenie że zawsze było dużo rzeczy(chyba co miesiąc coś nowego).

    • realista

     Z tym się akurat zgodzę, taka posucha… Nie wiadomo nic, a to też nie jest dobrze. No, ale jak ma to zwiastować dobrą zawartość, to wolę poczekać, niż dostawać – za przeproszeniem – gówno 😉

   • Vince1994

    @realista
    Ich tak akcesoria z The Sims 4 są lepsze niż te z The Sims 3/The Sims 2,te z czwórki przynajmniej dodają jakieś interakcję albo pojawiają się przedmioty których nie ma w innych dodatkach/pakietach/akcesoriach,a te akcesoria z trójki nic ciekawego zresztą dam wam ocenę przykładowych akcesoriów, https://www.gry-online.pl/gry/the-sims-3-katy-perrys-sweet-treats/z830ad

    • realista

     Zacznijmy od tego, że w The Sims 2 i 3 akcesoria wcale nie były potrzebne, bo gra była na tyle bogata, że ich nie potrzebowała 😀

    • Vince1994

     @realista
     Zgadzam się z tobą ja to The Sims 3 mam wszystkie dodatki,bez akcesoriów i nie narzekam na brak możliwość budowlanych,na rozgrywkę też nie bo te akcesoria nic nie wprowadzały,w The Sims 2 był jeszcze problem że nie wiadomo jaki przedmiot należy do danego dodatku czy akcesoriów w trybie kupowania/budowania.

    • realista

     Ja nie miałem tego problemu z dwójką, bo wszystko kupowałem osobno, nie mam dwójki z origina za darmo 😀 Dlatego może z mojej perspektywy inaczej to wygląda, bo wiem, co dostałem w dodatku do dwójki i jak dużo zapewniał mi rozgrywki 😀

  • Pixeel

   Twórcy postanowili w końcu nie wydawać miliona beznadziejnych akcesoriów, tylko skupić się na czymś większym i być może dzięki temu w tym roku pojawi się drugi dodatek. Według ciebie ilość rozszerzeń jest ważniejsza od niż jakość?

   • Hejkasz

    Tak jak u góry, po tylu latach przyzwyczaiło mnie ea do tego że były co chwile nowości i to prawda ze były one w przeciętnej jakości, ale to prawda ze lepsze żeby były one większe, dopracowane.

    • Ginewra

     Zwłaszcza, że te kwartalniki były i się wiedziało, na co się czeka. A teraz cisza, spokój…

   • NishaS

    Wydaje mi się że te bieda-dodatki są kierowane głównie do młodszych którym łatwiej wyciągnąć od rodziców 50 zł niż 90. Tyle że strasznie odbija się to na jakości i miejmy nadzieje że EA sobie to uświadomiło.

 3. Ginewra

  Pakiet rozgrywki by się przydał…

  • Simlicorne

   Jestem za, w końcu uzupełniłabym kolekcję, jeśli wyszedłby kolejny zestaw ;P

  • Vince1994

   Ale pod koniec roku wychodzą dodatki,pakiety wychodzą tak w 1 połowie roku,spokojnie na początku 2019 pewnie wyjdzie jakiś pakiet z istotą nadnaturalną.

   • Ginewra

    To nie jest reguła – to raz, a dwa – pakiet rozgrywki i tak by się przydał…

 4. MariQ

  Oooo… ciekawe co się szykuje… >>

 5. FlameBerry

  W październiku na halloween może czarownice i magia w pakiecie rozgrywki~? Zestaw nareszcie by był xD

 6. Claymora

  Więc zostanie spokojnie poczekać, oby było warto ^^

 7. Evaerynth

  Jak dla mnie niech rozszerzenia wychodzą rzadziej, ale niech będą dopracowane.

 8. Victoria

  Wydaje mi się, że będzie to dodatek. Jestem tylko ciekawa, co to może być.

 9. EmojiSok

  Oooo… ciekawe co się szykuje… >>

 10. Lenciai

  tak strasznie brakuje mi zwiastunów kwartalnych:(

 11. Nira

  Oby pakiet rozgrywki, nie mam nic przeciwko nowemu dodatkowi, ale chcę zestaw 😂

 12. DM

  A tutaj redakcja na wakacjach w tropikach czy marzą o niebieskich migdałach? Nuda, nuda,nuda. Tyle ciekawostek piszą i mówią o The Sims, zagraniczni youtuberzy praktycznie codziennie udzielają nowych informacji odnośnie czwórki a tutaj? Strony o simsach chyba padają. Głównie informujecie o dodatkach i aktualizacjach, reszta leży.

  • Ginewra

   Bo Dotka podrzuca sprawdzone informacje, a jeśli EA milczy, to o czym pisać?

   • DM

    Taa EA milczy😂 szczególnie sim Guru które praktycznie codziennie podaje różne, ciekawe informacje odnośnie Simsów. Największą stroną o simsach się nazywacie chyba tylko pod względem liczb użytkowników.

    • Ginewra

     To co tam SimGuru wypisują? 😀

    • GlossyGem
     Administrator

     DM 🙂 Ochłoń trochę. Piszemy wyłącznie o sprawdzonych rzeczach, nie o pierdołach. Obecnie The Sims 4 jest w takim stanie, o jakim piszemy na stronie. Nie ma żadnych, konkretnych informacji w tym temacie, więc nie będziemy ściemniać. Skoro już odwiedzasz naszą stronę, miej odrobinę szacunku do jej autorów. Nikt nie zmusza Cię do jej odwiedzania.

 13. ArtSim

  Bardzo się ciesze z aktualizacji ,ponieważ skoro wielka to otwarty świat. A jeśli chodzi o rozszerzenie to mam na dzieje ,że dodatek Studenckie Życie:)

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!