DOTsim na SimsCamp – dzień pierwszy

– Wyjazd na SimsCamp 2018 był sponsorowany przez Electronic Arts –

Opowieści z tegorocznego SimsCamp czas zacząć! Do Londynu przybiliśmy we wtorek 16 października 2018 roku. W stolicy Wielkiej Brytanii przywitała nas iście angielska pogoda. Po zakwaterowaniu w hotelu i naładowaniu baterii po podróży czekała na nas pierwsza atrakcja. Była to zabawa integracyjna na której mieliśmy okazję spotkać się wraz z innymi simomaniakmi z całego świata. W trakcie imprezy przygotowano dla nas wiele niespodzianek. Mieliśmy okazję stoczyć pojedynki na śpiewanie w simlish oraz mogliśmy zajadać się przekąskami wprost ze świata gry. Dobrą atmosferę podczas wydarzenia utrzymywał DJ, który serwował nam klimatyczne kawałki. Po kilku godzinach rewelacyjnej zabawy, wróciliśmy do naszego hotelu, aby troszkę odpocząć. Był to bardzo intensywny, pozytywny i pełen niezwykłych spotkań dzień. Jesteście ciekawi co czeka nas w następnych dniach? Koniecznie śledźcie DOTsim oraz naszego Instagrama, aby zobaczyć nowe fotki i być na bieżąco z tym co dzieje się w Londynie. 😉

SimsCamp to coroczne wydarzenie skierowane do twórców treści związanej z The Sims. Tym razem impreza odbywa się w Londynie, gdzie zjechali się Simowi twórcy z całego świata, aby m.in. grać przedpremierowo w dodatek The Sims 4 Zostań gwiazdą. By dowiedzieć się więcej o nowym dodatku zajrzyjcie do naszej specjalnej kategorii.

– Na zdjęciu: Karol, Adrianna Skon, Szalona Szynszyla i Hachixoxo


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  12

  1. SimPaulina

   Bawcie się dobrze!

  2. Fiolek

   Jeny, chciałbym kiedyś sam zobaczyć na oczy tą atmosferę jaka tam panuje 😍😁

  3. UrGhast

   Bawcie się dobrze. 😉 😉

  4. GlossyGem
   Administrator

   Dzięki Misiek za super relację <3 Pisałem wszystko na bieżąco, wysyłałem zdjęcia, ale trafnie i dobrze ująłeś to w artykuł 🙂 Dobra robota!

  5. Evaerynth

   Wygląda super, bawcie się dobrze. 🙂

  6. Mandraghora

   Ooo jak fajnie! 🙂 Ciekawe jakie i jak smakowało jedzenie z świata gry? ☺ Życzę wspaniale spędzonego czasu!^^

  7. EmojiSok

   Bawcie się dobrze!

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!