Współpraca z Baby Ariel. Zdobądź nowe obiekty do gry

Zespół The Sims postanowił nawiązać współpracę z Baby Ariel. Dzięki temu możemy wzbogacić nasze simowe gry o nowe ubrania i opcje. Darmowa zawartość została przewidziana dla The Sims 4, The Sims Mobile oraz The Sims Freeplay. Ponadto każdy fan posiadający najnowsze rozszerzenie Zostań gwiazdą do czwartej odsłony The Sims ma możliwość spotkania śpiewającej i brzdąkającej na gitarze Baby Ariel podczas grania.

Limitowaną kolekcję będziemy do The Sims 4 mogli odblokować jako część aktualizacji na PC, The Sims Freeplay od 18 grudnia 2018 r. do 1 stycznia 2019 roku. Więcej informacji od zespołu The Sims uzyskamy później.

Baby Ariel (inaczej Ariel Rebecca Martin) jest znana z bycia piosenkarką, aktorstwa w Nickelodeon oraz z działań w mediach społecznościowych.

The Sims 4

 

ThE sIMS MOBILE

tHE sIMS FREEPLAY

Komentarze

  1. DotSim uczy i bawi… Po zainstalowaniu Gwiazdy znalazłam w skrzynce rodzin Baby Ariel – przyszło mi do głowy, że EA ma chyba coś do syrenki Arielki, skoro Simka nie miała nawet rudych włosów. Ale nic, uznałam, że to gwiazda zapewne jest, więc wprowadziłam ją do domku, żeby przez przypadek jej nie usunąć.
    A teraz się dowiaduję, że istnieje w naszym realnym świecie ktoś taki jak Baby Ariel.
    Ale skoro to ma dojść w aktualizacji, to czemu ja ją już miałam?

  2. Co prawda nie gram w mobilne simsy, ani nie mam najmniejszego pojęcia kim jest Baby Ariel (chociaż pewnie nastolatki będą bardziej zorientowane :V), ale darmowe ciuchy zawsze na plus.

  3. Jak zmienić ustawienia graficzne w The Sims Mobile? ta gra wygląda u mnie tragicznie inne mobilne gierki wyglądają o wiele lepiej, gram na emulatorze androida ponieważ z poziomu telefonu ta gra nie jest dostępna w sklepie play, na emulatorze też jest sklep play ale tam już jest, trochę dziwne ale mam androida 6.0 i inne mobilny gry nawet te z 2018 są dostępne i działają bez problemu, ciekawostką jest również to że inna gra super mario run jest dostępna na telefonie ale na emulatorze nie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki