Aktualizacja gry już dzisiaj. Wiemy też, kiedy zwiastun rozgrywki

Jak informuje SimGuruKate na Twitterze, już dzisiaj pojawi się nowa aktualizacja The Sims 4. Menedżerka społeczności dodała, że łatka naprawi kilka błędów i przygotuje grę do nadchodzącego pakietu The Sims 4 StrangerVille. Nie spodziewajmy się zatem darmowej zawartości, ponieważ taką otrzymaliśmy już w pierwszej lutowej aktualizacji.

Kate podała również informację na temat zwiastuna rozgrywki – takie wideo pojawi się w dniu premiery siódmego pakietu, czyli 26 lutego. Taki film zdradzi więcej na temat opcji dostępnych w rozszerzeniu. Dodatkowo, już w najbliższą niedzielę pokażemy Wam nasz przegląd Stwórz Sima oraz nowych obiektów, a we wtorek będziemy mieć dla Was recenzję.

Daję Wam znać, że przed-pakietowa aktualizacja pojawi się jutro [red. czyli dzisiaj] o 19:00. Będzie zawierać poprawki kilku błędów, ale głównie przygotuje grę na wtorkową premierę pakietu – napisała Kate Olmstead, menedżerka społeczności.

Zobaczcie dostępny zwiastun StrangerVille oraz listę najnowszych informacji.

 

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  4

  1. Cold
   o 18:22

   “Kate dodała podała…”. To w końcu co zrobiła? 😛

  2. Mandraghora
   o 21:48

   Zwiastun pojawi się w dniu premiery? Oni chyba rzeczywiście mają jakąś tajemnicę, której nie chcą spojlerować XD

   • Evaerynth
    o 22:32

    Może to taki myk, żeby ludzie po obejrzeniu zwiastunu od razu chcieli i mogli kupić rozszerzenie, żeby nie zdążyli pomyśleć nad tym na chłodno. 😀

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!