Stwórz Sima i obiekty ze StrangerVille. Ich wszystkie kolory i elementy

Przed Wami przegląd Stwórz Sima oraz zawartości trybu budowania i kupowania z gry The Sims 4 StrangerVille. Na wideo możecie zobaczyć wszystkie kolory i wzory strojów oraz akcesoriów, a także nowe fryzury. W przypadku obiektów, również mamy dla Was każdą dostępną opcję kolorystyczną przedmiotów.

Na filmach nie ma ocen, a jedynie przedstawienie zawartości. Szczegółową oceną podzielimy się z Wami w recenzji, którą opublikujemy w dniu premiery pakietu rozgrywki.

Dodatkowo, mamy coś dla niecierpliwych. Specjalne wideo, które przedstawia wszystkie ukryte przedmioty związane z rozwiązywaniem zagadki StrangerVille. Jeśli nie chcecie odkryć ich sami, możecie zobaczyć je na wideo. Pamiętajcie, że robicie to na własną odpowiedzialność. 🙂

Komentarze

 1. hmm spodziewałam się, że będzie więcej rzeczy typu teorie konspiracyjne w CASie, a mniej typu country, ale i tak jest ciekawie.
  Zastanawiam się, są może jakieś ukryte stroje, które trzeba odblokować?

 2. Z jednej strony pakiet wydaje się całkiem fajny. Fabularka, kariera wojskowa, spora okolica, jakiś powiew świeżości w grze. Ale z drugiej fabularka jest “na raz” i to bardzo krótka, przedmioty mimo, że ich dużo, to w większej mierze są mocno “meh”, a to co mnie boli najbardziej to CAS, a już zwłaszcza męskie fryzury (nienawidzę fryzur, które z czoła robią pas startowy). Gdybym się interesowała ufo, serialami typu “Archiwum X” czy ogólnie dwójkowym Dziwnowem, to może bym się rzucała na pakiet w dniu premiery, ale ani ufo, ani seriale, ani Dziwnowo to nie moja bajka. Nie mniej pakiet może być fajny do pobawienia się, więc kiedyś sobie go sprawię na jakiejś promocji.
  Ta okolica jest na serio śliczna. Dużo bardziej mi się podoba od tej z “gwiazdowania”.

 3. Obiekty trybu budowania i kupowania mnie nie przekonują, fryzury też nie do końca, ale ubrania już owszem. Bardzo lubię długie spódnice i sukienki, a do tego ten styl a la country… 🙂

 4. Ehhh… słabo. CAS mnie zawiódł. Ogólnie to nie wiem czym jestem tak zaskoczona, zwykle promuje tylko kobiece postacie, ale dziki zachód wyszedł miernie. Co do obiektów to nie urywają niczego (choć drzwi i okna nawet przypadły mi do gustu).
  Specjalne obiekty to… ROŚLINKA MI SIĘ PODOBA!!! Ale prócz tego, to nic. Piękna gigantyczna roślina, by lubiła wcinać simsów (jak krowo-kwiat) i będzie cacy ^^

  Ze względu na wszystko, ocena pakietu zdecydowanie spadła w moich mniemaniu i mimo cudnej roślinki. Kupię to, ale na przecenie.

  • Według mnie to właśnie cas jest najbardziej udany z całego pakietu, styl country mi bardzo odpowiada, mam nawet sporo pomysłów co do historii dla simów związane z tym właśnie stylem ^^ Ale to jest twoja opinia i ją szanuję :*

    • Rozgrywka biłaby cokolwiek, gdyby była dłuższa niż jest (“tajemnica” jest do rozwiązania w 3-5h gry + jest ciągle taka sama, nieważne ile razy by przechodzić) 😛 no i sama tematyka ufo i dziwactw nie każdemu podchodzi na tyle, by przekonywać mocno do zakupu. Ale w sumie to jest dobre w pakietach, każdy kupuje sobie to, co im pasuje (ja np. za ufo i dziwnowem nigdy specjalnie nie przepadałam, a w samym pakiecie podoba mi się jedynie kariera wojskowa i okolica), tylko no, fajnie by było, gdyby CAS więcej sobą reprezentował.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki