Tapety i plany lekcji z motywem StrangerVille. Pobierz za darmo

Z okazji zbliżającej się premiery The Sims 4 StrangerVille, mamy dla Was paczkę tapet na komputer i telefony oraz dwie wersje planu lekcji. Wszystkie materiały zostały przygotowane w tematyce pakietu rozgrywki. Wiemy, że podobne paczki dla fanów były bardzo popularne na naszej stronie, dlatego chętnie znów sprawimy Wam przyjemność! Dla przypomnienia, tutaj znajdziecie plany lekcji do Witaj w Pracy oraz do Spotkajmy się i Miejskiego życia.

Pamiętajcie, aby pobrać paczkę, ponieważ obrazki poniżej to tylko miniatury do podglądu.

Tapety na pulpit i telefon

 

Pobierz paczkę tapet

Plany lekcji

 

Pobierz plany lekcji

 

Komentarze

 1. Mogłabym ponownie przerobić plan lekcji na taki 10-cio godzinny, ale z tego co kojarzę to poprzednie nie zostały upublicznione, choć przesłałam je wam razem z rzeczeniem się wszelkich roszczeń. Więc nie wiem, czy się za to brać i tracić czas, skoro społeczność DotSim może z tego nie skorzystać.

  • Ginewra, nigdy nie zobowiązywaliśmy się do tego, aby publikować rzeczy, które są nam nadsyłane na maila. Samo zrzeczenie się praw niczego nie daje – w przypadku autorów wpisów na stronie mamy specjalne umowy. Wystarczy zgłosić nam potrzebę większego planu, jeśli będzie na to czas – dodamy większy. 🙂

   • Ludzie zgłaszali potrzebę przy okazji co najmniej dwóch ostatnich planów lekcji, dlatego zdecydowałam się wam pomóc i przerobić te prostokąciki. Przy okazji zwróciłam uwagę na kilka błędów kosmetycznych w tych planach, ale to pewnie też było z góry na dół olane.
    Oczywiście że nie ma nigdzie waszego zobowiązania do publikacji, ale nie ma też innych rzeczy, takich prozaicznych jak odpowiedź na maila. Ani podziękowania, ani wyjaśnienia (chociażby takiego jak tu, że nie możecie bez umowy), ani propozycji podpisania jakieś umowy, ani polecenia pocałowania się w… A jakby nie patrzeć – powyższego komentarza by nie było, gdybym wtedy dostała chociażby głupią wiadomość odmowną. Nie było wtedy konkursów, więc też nie mieliście przeciążonej skrzynki jakimiś zgłoszeniami, “reklamacjami”, czy przypomnieniami żeby mój mail zaginął pośród innych wiadomości.

    • Ginewra, nie zajmujesz się naszą stroną, więc nie pisz nam ile dostajemy maili, bo tego nie wiesz i takie są fakty.

     Tworzymy stronę z pasji, nie mamy z tego złotówki, odpisujemy jak mamy czas i nie jesteśmy zobowiązani do czegokolwiek wobec osoby, która wysyła nam maila, artykuł, grafiki czy cokolwiek.

     Dodaliśmy za darmo ładne grafiki do pobrania i druku, poświęciliśmy na to swój wolny czas. Jeśli brakuje Ci belek – ok, przyjęliśmy to do wiadomości, dodamy przy najbliższej okazji, co napisałem wyżej.

     Nie wiem o co chodzi, ale ostatnio wprowadzasz tutaj kwaśną atmosferę, o czym wspominają już inni komentujący.

   • Wtedy jeszcze forum nie było, więc nie miałam jak wrzucić, ani zapytać o zgodę. Teraz bym to pewnie zrobiła (w sensie o zgodę zapytała, a nie że wrzuciła bez pytania), ale widzisz, do tego są potrzebne umowy 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

reklama

Powiązane nowinki