Przegląd aktualizacji gry The Sims Mobile. Nowy CAS i gameplay

Kilka dni po zapowiedziach twórców, którzy wstawiali interesujące zajawki na swoje profile, pojawia się aktualizacja The Sims Mobile. W nowej wersji gry zobaczymy sporo zmian. Rozmiar: 444 MB 

 • Odświeżenie narzędzia Stwórz Sima
 • Wprowadzenie marek odzieżowych
 • Nowa kariera stylisty
 • Przebudowa panelu historii
 • Dodanie ikony metamorfozy w interfejsie
 • Możliwość metamorfozy małych dzieci, dzieci i Simów z sąsiedztwa
 • Większa kontrola nad zmianą kategorii wiekowej i wyprowadzką Sima

Nowe narzędzie Stwórz Sima zostało zupełnie przebudowane. Od teraz możemy przeglądać ubrania sprawdzając kategorie, a zakupione przedmioty znajdują się w schowku. Ponadto dostęp do CAS można uzyskać bezpośrednio z gry głównej.

Wprowadzenie metamorfoz pozwala na pełną edycję małych dzieci, dzieci i wszystkich dorosłych znajdujących się w domu, a także Simów z miasta, którzy nie należą do innych graczy. Przeprowadzając metamorfozę Simów którymi nie prowadzimy rozgrywki musimy zapłacić kilkoma kuponami na pamiątki, które zostały przemianowane na życiowe kupony.

Zmienione zarządzanie domostwem pozwala na dowolne kontrolowanie urodzin i wyprowadzek. Od teraz sami decydujemy kiedy Simowie mają dorosnąć lub odejść z rodziny.

Nowa kariera stylisty ,,Mistrzowskie cięcie” jest dostępna wyłącznie po ukończeniu kariery projektanta. Aby rozpocząć karierę należy zakupić fotel stylisty w Fashion Studio na rynku. Istnieje również misja towarzysząca, która pozwala na zdobycie specjalnych przedmiotów.

Zdjęcia z rozgrywki


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  18

  1. Filippa Eilhart
   o 22:37

   Dodali by coś do czwóreczki jakieś rozszerzenie o tematyce ślubnej ^^

   • Wilczur
    o 23:00

    Lub nadnaturalni czy coś, a nie tylko to Sims Mobile… Szczerze jakoś strasznie nie lubię go bo zniechęciły mnie te ‚mikropłatności’.

    • Pixeel
     o 07:55

     Przecież dzisiaj wychodzi nadnaturalne rozszerzenie xD na kolejne raczej nie ma co liczyć już w tym roku

     • Filippa Eilhart
      o 16:30

      Ty jak zwykle wiesz wszystko i najlepiej.

     • Pixeel
      o 17:56

      Wystarczy przyjrzeć się wydawaniu rozszerzeń przez EA. Nie wszyscy lubią nadnaturalne rzeczy w Simsach, więc na pewno nie wydadzą dwóch pakietów o tej tematyce w jednym roku. Popatrz ile czasu minęło od premiery Wampirów, albo jak długo czekaliśmy na drugi świat wakacyjny. Poza tym jakby wydali tak szybko dwa podobne tematycznie pakiety, to fani by ich zabili oskarżając, że mogli to połączyć w jeden.

   • Ginewra
    o 08:33

    E tam. Wiejskie życie od razu, z możliwością wyjazdu na wakacje do babci 😛

    • Hejkasz
     o 12:05

     Można zrobić wiejskie życie u babci bez dodatku i zwierząt (Tylko pole buraków)

  2. Ola💕
   o 14:13

   Wyszedł już nowy pakiet?

  3. Fiolek
   o 16:07

   Teraz CAS w Mobile wygląda jak zmodernizowany CAS z Freeplay. Ale i tak mi się podoba 😀

  4. LuAn
   o 16:18

   Szkoda, że ta gra nie jest po prostu taką zwykłą grą bez wykonywania zadań itd. Długo w nią grałam, ale już nie gram. Możliwe, że nawet ją usunę. Gdyby to było coś innego jak prowadzenie zwykłego życia simów to bym ją zostawiła.

   • Fiolek
    o 16:38

    Ale nikt Ciebie nie zmusza do robienia zadań 😀 Jeśli chcesz prowadzić zwykłe życie Simów to… graj jak chcesz, to Twoja sprawa 😉 A jeśli nie chcesz wykonywać kilku zadań dziennie, aby móc grać więcej to zawsze są mikropłatności 🙂

    • LuAn
     o 17:39

     Nie, nie da się bez robienia zadań. Właśnie, te mikropłatności. Nawet wykonując zadania nie jest się w stanie dobrych mebli kupić, bo trzeba za nie zapłacić. Dziękuję. Wolę inwestować w Sims 4 na PC, a to badziewie na telefonie usuwam. Nie będę chwalić czegoś co mi się nie podoba i powiedziałabym to nawet twórcom. Niech wiedzą, że nie każdy będzie takie coś lubił. Tak samo nie mam Freeplay, bo tam tylko zadania i zadania. Głupi tort się robi “rok”.

  5. xaome
   o 19:24

   Co dokładniej zmienilo się w przypadku większej kontroli wiekowej?Bo np.jak się klika na drugiego Sima z którym się mieszka pojawia się torcik i nie chce ryzykować a wydaje mi się ze to chyba postarzy o grupę wiekowa no ale jednak pisali ze nie ma emerytów w Sims Mobile.

   • Ospapiru
    Redakcja
    Autor nowinki
    o 19:50

    Klikając na tort, Sim przechodzi do kolejnej grupy wiekowej. Nadal pozostaje w rodzinie, póki nie zdecydujesz się na jego wyprowadzkę 🙂

  6. Ewa

   Cześć,

   Mam pytanie. Córka gra jakiś czas w The Sims mobile i miała swoich Simów. Dzisiaj “coś” zrobiła (niestety nie wie co) i nie może już grać swoimi Simami, tylko ma innych Simów w stworzonym przez siebie domu (tak jakby inną rodzinę). Jak można wrócić do tego, aby znów grała swoimi Simami?

   • GlossyGem
    Administrator

    Wydaje mi się, że albo ich poprzebierała, albo stworzyła zupełnie nowych. Nie ma możliwości, aby cała rodzina została wymieniona w jakiś sposób. Może być to też błąd, ale w takim przypadku nie da się tego już cofnąć – ot, siła wyższa. 🙁

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!