Koniec ery: The Sims Mobile bez nowych aktualizacji i wydarzeń. Wygaszają grę

Gra „The Sims Mobile”, która zyskała międzynarodową popularność od swojego debiutu w 2018 roku, wkracza w nową fazę, która może nie spodobać się graczom. Od 29 stycznia 2024 roku, gra przestanie otrzymywać nowe aktualizacje zawartości, co stanowi znaczący moment dla jej społeczności. Nie będą pojawiać się też już nowe wydarzenia. To ciekawa decyzja, biorąc pod uwagę fakt, że w 2018 (w roku premiery gry) zarobiła ona ponad 25 milionów dolarów, czyli prawie 100 milionów złotych.

Wspieraj stronę używając kodu GLOSSYGEM podczas zakupów w EA App. 5% wartości Twoich zakupów trafi na rozwój DOTsim i kanału na YouTube. Dziękujemy! 😊

The Sims Mobile – Koniec nowych wydarzeń

Zmiana ta oznacza, że gra, chociaż nadal będzie grywalna, nie będzie już wzbogacana o nowe treści. Serwery gry pozostają aktywne, ale zamiast nowych wydarzeń, gracze będą mogli doświadczać powtórek ulubionych wydarzeń z przeszłości.

Dla wielu fanów ta decyzja może być emocjonalna, gdyż „The Sims Mobile” stanowiło ważną część ich codziennego życia i zapewne zdążyli oni zżyć się ze swoimi wirtualnymi podopiecznymi. Gra, znana ze swojej społeczności i interaktywności, była miejscem spotkań i tworzenia niezapomnianych historii Simów, a do pewnego momentu życie wirtualnych ludzi było stale rozwijane o nowe elementy, aktywności czy dodatkowe parcele i dzielnice.

Gra będzie wciąż grywalna

Mimo braku nowych aktualizacji gra pozostaje w pełni funkcjonalna, umożliwiając graczom kontynuowanie budowania i personalizacji ich wirtualnych światów. To zachęta do ponownego odkrywania starych wydarzeń i scenariuszy.

Choć nie mówi się o wyłączeniu serwerów niezbędnych do funkcjonowania The Sims Mobile (gra wymaga połączenia z internetem), twórcy dali znać, że jeśli pojawi się taka opcja, to gracze otrzymają wiadomość odpowiednio wcześniej. Zespół The Sims Mobile zachęca graczy do sprawdzenia innych gier z serii, takich jak The Sims Freeplay i The Sims 4, które nadal są regularnie aktualizowane i oferują nowe doświadczenia.

Zareaguj na nowinkę!
+1
3
+1
0
+1
2
+1
1
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories