Co to jest w The Sims Mobile? Tajemnicza zapowiedź czegoś nowego

W The Sims Mobile dawno nie działo się nic, co mogłoby wzbudzić większe zainteresowanie graczy. Ostatnia duża aktualizacja gry, która wprowadziła Festiwal Simów, możliwość niwelowania terenu i katalog gotowych domów, pojawiła się ponad rok temu, bo w kwietniu 2021 roku. Kolejne wersje gry wprowadzały wyłącznie nowe wydarzenia i poprawki błędów. Czy w końcu przyszedł czas na coś nowego?

Wygląda na to, że tak. Wraz z końcem czerwca udostępniono niewielką aktualizację, która zmieniła wygląd sąsiedztwa na Wzgórzach Neptuna. Dokładniej, w górnej części mapy pojawiła się nowa wyspa. Dzisiaj zespół The Sims Mobile przypomniał graczom o tej drobnej zmianie, publikując poniższego tweeta.

Przechodzimy do tego momentu, kiedy mamy dla Was… coś. Nie możemy jeszcze ujawnić co to jest, więc czekamy na Wasze pomysły w sekcji komentarzy i w mediach społecznościowych pod #WhatsThatInTSM. Obserwujcie ten wpis, aby wkrótce poznać więcej informacji na temat tajemniczej zapowiedzi.

Co to jest?

(14.07, 17:30) Odpowiedź: Powyższa zapowiedź przedstawia nową parcelę — Letnia laguna 74, która pojawi się w aktualizacji gry zatytułowanej „Gorączka dżungli” jeszcze w tym tygodniu.

Zareaguj na nowinkę!
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories