Pragnienia i obawy powrócą w The Sims 4? Wiele na to wskazuje

The Sims 4

Wraz z nowym zwiastunem The Sims 4 Licealne lata twórcy być może zapowiedzieli nową funkcję w grze. Filmik ten przedstawia Sima przygotowującego się do swojego balu maturalnego. Wszystko byłoby tak jak zawsze przy tego typu zapowiedziach, gdyby nie jej tematyka. Na wideo możemy zaobserwować, że Sim ma pewne obawy i nadzieje związane z tym wieczorem. Wielu fanów po tym zwiastunie zaczęło się zastanawiać, czy być może nie jest to podpowiedź do powrotu funkcji pragnień i obaw. Filmik znajdziecie tak jak zawsze poniżej.

Opcja ta jest dobrze znana przede wszystkim starszym fanom gry, ponieważ mogliśmy z nią pogrywać już w The Sims 2. Działała ona podobnie jak obecne w czwartej odsłonie serii kaprysy. W przypadku spełnienia obawy danego Sima ten tracił jednak punkty szczęścia życiowego, a tym samym wpływało to na jego samopoczucie i życie. Na ten moment nie wiadomo czy funkcja pojawi się w The Sims 4 i czy będzie elementem dodatku, czy darmowej aktualizacji. Są to jedynie spekulacje fanów, ale zapewne już wkrótce dowiemy się, jaka jest prawda.

Warto jeszcze wspomnieć o pewnym odkryciu jednej z Simomaniaczek. Użytkowniczka @Anyaof7890 udostępniła na swoim Twitterze zdjęcie od jednego z producentów gry. Przedstawiało ono wilkołaka z „odświeżoną” wersją interfejsu czwórkowych kaprysów nad głową. Myślicie, że to przypadek? Zdjęcie również znajdziecie poniżej.

Co sądzicie na temat podejrzeń fanów? Też cieszylibyście się gdyby pragnienia i obawy powróciły do serii The Sims? Koniecznie podzielcie się z nami Waszym zdaniem w sekcji komentarzy pod artykułem! 😉

Pragnienia i obawy w The Sims 4?

Odświeżone kaprysy czy nowa opcja?

Źródło: www.simscommunity.info

Zareaguj na nowinkę!
+1
3
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories