Lipcowa aktualizacja The Sims Mobile. Gorączka dżungli, nowa parcela i misja specjalna

Materiał powstał dzięki programowi EA Creator Network

Wczorajsza zapowiedź aktualizacji gry The Sims Mobile wstrząsnęła społecznością Simomaniaków, a opinie na jej temat były różne. Jedni cieszyli się z prezentacji nowej parceli, a inni woleli wstrzymać entuzjazm, twierdząc, że przyjdzie nam za nią słono zapłacić. Jak jest w rzeczywistości i co wnosi „Gorączka dżungli”? Tego dowiecie się w poniższym przeglądzie.

⏰ Termin aktualizacji: 15 lipca, godz. 5:30

Uwaga! Nastąpiła zmiana formy udostępniania aktualizacji. Nowa wersja gry powinna pojawić się zgodnie z podanym wyżej terminem aktualizacji. W razie jakichkolwiek opóźnień, gracze mają cały weekend na jej pobranie. Nowy sezon Festiwalu Simów, wydarzenia i misje rozpoczną się dopiero w poniedziałek, aby każdy miał równe szanse na wygraną.

Przegląd aktualizacji

Letnia laguna 74

Główną atrakcją tej aktualizacji jest nowa parcela — Letnia laguna 74, która zgodnie z przewidywaniami części graczy jest niestety płatna. Za możliwość wprowadzenia naszych Simów na wyspę, przyjdzie nam zapłacić 37,99 złotych (po aktualizacji cena została zmieniona na 47,99 złotych). Działka jest całkowicie pusta, a jej wymiary to 10×15, czyli tyle samo co Ekozakątek. Nie wprowadza ona żadnej nowej rozgrywki, a poruszanie się po niej jest bardzo ograniczone.

Królewski skarbiec

Gotowi na odrobinę fabuły? Wyspa na Wzgórzach Neptuna wyłoniła się z gęstej mgły, ale nie była bezludna. Zamieszkiwał ją król Raymundo Rodiekhkare. Tak, ten sam, który był mumią w The Sims 3 Wymarzone podróże. Więc dlaczego jest teraz człowiekiem? W jakiś tajemniczy sposób udało mu się zmartwychwstać, ale nie to jest najważniejsze. Gość nadal żyje przeszłością i nie do końca ogarnia rzeczywistość. Trzeba mu jakoś pomóc.

Król Raymundo Rodiekhkare w The Sims 3 Wymarzone podróże (po lewej) i w The Sims Mobile (po prawej)

„Królewski skarbiec” to nowa misja specjalna. Jej schemat jest bardzo podobny do Listy życzeń Wumples, ale istnieją pewne różnice. Nagrody otrzymuje się za każdy ukończony dzień zadań, a w trakcie ich wykonywania pojawiają się dialogi, które mają związek z faraonem i całą tą niefortunną sytuacją jego pojawienia się wśród współczesnych ludzi. Misja rozpocznie się 21 lipca o godz. 10:00. Szczegółowy harmonogram wszystkich wydarzeń znajdziecie na oficjalnej stronie The Sims Mobile.

Gorączka dżungli

Nowa aktualizacja wiąże się z rozpoczęciem nowego sezonu Festiwalu Simów, który tym razem będzie posiadać 70 poziomów. Najważniejszymi nagrodami, jakie można odebrać podczas ósmego sezonu, zatytułowanego „Gorączka dżungli” są król Raymundo Rodiekhkare oraz drewniany dom pasujący do nowej parceli. Poza tym pojawiają się nowe obiekty do trybu budowania i kupowania oraz Stwórz Sima. Koszt przepustki festiwalowej wynosi jak zwykle 47,99 złotych.

Poprawki błędów

  • Domy spod ręki projektanta — miejska chata Catariny i dom McKrabkina, zostały wyposażone w brakujące drzwi.
  • Naprawiono tajemniczy cień schodów „Rustykalne drewno”.
  • Poprawiono komunikat informujący o poziomie wymaganym do zdobywania kuponów życiowych (8. poziom).
  • Poprawiono ułożenie dekoracji przy łóżku z baldachimem „Średniowiecze”. Już nie unoszą się w powietrzu.
  • Zmniejszono rozmiar tabliczki z autografem Catariny Lynx.
  • Zmieniono kategorię kilku obiektów: drabinka „Ukwiecona” i huśtawki „Wiosenna nostalgia” znajdują się w kategorii „Przedmioty ogrodowe”, a „Statua obfitości” w kategorii „Dekoracje podłóg”.
Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
2
+1
0

1 KOMENTARZ

  1. Liczyłem w końcu na wprowadzenie jakieś nowej funkcji jak np. tworzenie balkonów, ale niestety nic z tego :/ Dobrze, że chociaż dodali nową parcelę mieszkalną oprócz ciągłych wydarzeń. Szkoda, że ta nowa lokacja jest taka mała a przede wszystkim, że nie ma drugiej opcji płatności poza realną gotówką :/ Mogłaby chociaż być możliwość zapłaty simoleonami lub simową gotówką bo mam jej ponad 5000, dzięki premiowym turniejom prawdziwych przysmaków ;D Przynajmniej przydaje się na ukończenie i zdobycia głównych nagród z poszukiwania skarbów. Spoko, że oprócz premiowych turniejów będzie też całkowicie nowe wydarzenie. Przydałby się też jakiś nowy typ wydarzenia. No i niestety znów nie dodali nowych poziomów, tylko do 60, byłaby większa satysfakcja przy wykonywaniu wydarzeń w których można zdobyć punkty doświadczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories