Skok w przeszłość! W drodze średniowieczna kolekcja do The Sims 4

Rodzina Ćwir na balkonie pałacu z nadchodzącej kolekcji do The Sims 4.

Na portalu X (daw. Twitter) jeden ze Simomaniaków podzielił się ciekawym odkryciem. Udało mu się udokumentować najnowszy wyciek, do jakiego doszło w sklepie EA App. Dzięki niemu poznaliśmy tytuł, prawdopodobną datę premiery oraz wstępną zawartość najnowszej kolekcji. Tym razem czeka nas mały skok w przeszłość, ponieważ rozszerzenie będzie nosić tytuł The Sims 4 Castle estate (pol. Zamkowa posiadłość). Premiera kolekcji najprawdopodobniej odbędzie się już 18 stycznia 2024 roku. Warto jedna wziąć pod uwagę, że jest to jedynie wyciek i informacje, do których udało się dotrzeć, mogą ulec zmianie.

Według opisu, do którego dotarł użytkownik TheHenfordHen wynika, że kolekcja ma skupić się na aspekcie budowlanym. Rozszerzenie ma wzbogacić grę o kamienne pokrycia ścian, nowe okna, masywne schody oraz ogromną zamkową bramę. Wszystko to pozwoli simowym budowniczym na stworzenie pałacu z prawdziwego zdarzenia.

Co ważne, nowa kolekcja nie wchodzi już w skład minionego sezonu nowości w The Sims 4. Oznacza to, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się simowego „rozkładu jazdy” na najbliższe miesiące. Całkiem możliwe, że wraz z nim twórcy zapowiedzą większe rozszerzenie do gry.

Co sądzicie o nowej kolekcji? Trafi ona do Waszej kolekcji? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod artykułem! 😉

Wspieraj stronę używając kodu GLOSSYGEM podczas zakupów w EA App. 5% wartości Twoich zakupów trafi na rozwój DOTsim i kanału na YouTube. Dziękujemy! 😊
Zareaguj na nowinkę!
+1
2
+1
3
+1
5
+1
0
+1
7
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories