Majowa aktualizacja The Sims Mobile. Noce Neptuna, czyli ładne obrazki i nic więcej

Materiał powstał dzięki programowi EA Creator Network

Już w najbliższy poniedziałek, pojawi się majowa aktualizacja The Sims Mobile. Chociaż nie wiem, czy aktualizacja to adekwatne słowo do tego, co gracze otrzymują od dłuższego czasu. Tym razem nazwijmy to dostawą — dostawą wielu płatnych paczek, powtarzalnych wydarzeń i bezużytecznych obiektów. Po co komu rozgrywka, skoro można sobie popatrzeć na ładne obrazki.

⏰ Termin dostawy: 16 maja, godz. 5:30

Przegląd dostawy

Pogrywaj z wyobraźnią!

„W tej aktualizacji możecie kochać, śmiać się, przeżywać przygody wraz ze swoimi Simami, odkrywając uroki miejskiego życia, takie jak plenerowe przygody, imprezy z wyższych sfer czy akademiki…” Brzmi ciekawie, prawda? Jednak to tylko fragment wpisu na oficjalnym blogu The Sims Mobile. Czytając dalej, dowiadujemy się, że wszystko musimy sobie wyobrazić, ponieważ dostawa wprowadza wyłącznie nowe obiekty w powtarzalnych wydarzeniach, misjach i płatnych paczkach.

Ile to kosztuje?

Może porozmawiajmy o kosztach, które jak się pewnie domyślacie, nie są małe. Gracze, którzy chcieliby posiadać w swojej kolekcji wszystkie nowe obiekty z majowej dostawy, będą musieli zapłacić w sumie 374,91 złotych. Na taką kwotę wyceniono paczki zawierające 26 obiektów w trybie tworzenia Sima, 25 obiektów w trybie budowania oraz wirtualną walutę.

Oczywiście zakup przedmiotów nie jest obowiązkowy, nadal można grać bez płacenia, tylko nie ma za bardzo co robić. The Sims Mobile od ponad roku nie otrzymało żadnej nowej funkcji rozgrywki, więc zbieranie obiektów stało się głównym zajęciem graczy.

Kilka darmowych obiektów

Musiało to mocno nadwyrężyć budżet, ale udało się. Do gry trafi aż 5 darmowych obiektów. Jest jednak pewien haczyk, większość z nich będzie trzeba odebrać ręcznie w ograniczonym czasie. Koszulka z tęczowym sercem dla dorosłych Simów będzie dostępna od razu dla wszystkich graczy, a możliwość odebrania nowych fryzur dla dorosłych oraz dzieci pojawi się 19 czerwca i będzie trwać przez 9 dni.

Nowe — stare projekty w Ekowarsztacie

W Ekowarsztacie dostępne będzie 8 nowych projektów – 3 dla trybu budowania i 5 dla trybu tworzenia Sima, które można było zdobyć podczas poprzednich edycji Listy Życzeń Wumples.

Duma i akceptacja

Z okazji nadchodzącego miesiąca dumy społeczności LGBTQIA+, 28 czerwca rozpocznie się 6-dniowa misja „Duma i akceptacja”, która pozwoli na zdobycie 13 nagród w tęczowych barwach.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories