GlossyGem: 8 pomysłów na wilkołaki w The Sims 4. Czego oczekują fani?

Wiemy już, że prawdopodobnie do The Sims 4 nadchodzą wilkołaki jako nowy pakiet rozgrywki. Oto 8 moich wymarzonych opcji w pakiecie o wilkołakach, które dotyczą nowego otoczenia, mocy postaci nadnaturalnej i specjalnych interakcji. A jakie wilkołaki marzą się Wam?

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

3 KOMENTARZE

 1. Zdecydowanie przydałoby się owłosienie dla simów, powinno być już od dawna wprowadzone.
  Wataha to bardzo fajny pomysł, ale byłoby fajnie gdyby nie tylko zbierali i wyli wszędzie… może trochę straszyli innych?
  Wygląd, to podstawa wilkołaków. Jeśli ich nie będą przypominasz byłaby wielka szkoda. Mogliby mieć pazury i naprawdę posiadać pysk wilka, być może trochę przerośnięci? Powyginani? Ale wiadomo to gra dla wszystko bojących się dzieci, więc nie zdziwię się zobaczy humonoidy tylko owłosione.

 2. Co do formy wilkołaka to mi bardziej podobałby się bardziej wygląd jak w Być człowiekiem , anie jak w 3 niedogolony sim. Naturalnie można zachować część fuzjonistami ludzkiej jak twarz z pewnym naciskiem na stronę wilka

 3. Chciałabym, aby mieli trzy formy – człowiek, pół człowiek pół wilkołak, wilk. Gdzie do trzeciej opcji mieliby już gotową podkładkę z psów i kotów. W trójce bardzo podobało mi się zbieranie stada, wspólne polowania, bycie szefem stada… To raczej nie będzie aż tak fajnie się sprawdzać ze względu na zamknięty świat, ale jest potencjał!
  Fajnie gdyby dodany świat był lesisty, miał sporo grot, miejsc do wspinaczki… Jakiś może wspólny trakt do chodzenia, na którym można by straszyć zwykłych simów… Rzeki, czy jeziorka do pływania, jakiś wodospad? I miejsce na obozowiska „tylko dla wilkołaków” (lub głównie).
  Jak na razie postacie nadnaturalne wychodzą im w miarę spoko, więc mam dość wygórowane oczekiwania… Także zobaczymy co dadzą ^^

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories