Znamy plany The Sims 4 na ten kwartał. Akcesoria, Kolekcje i prezent na urodziny

Wraz z rozpoczęciem nowego kwartału przyszedł czas na krótką zapowiedź nowego sezonu w The Sims 4. Twórcy opublikowali animację wideo, która zdradza nieco więcej na temat nowości mających pojawić się między styczniem a kwietniem (co swoją drogą więcej niż kwartał). Gracze otrzymają łącznie sześć rozszerzeń gry podstawowej, z czego na pewno jedno będzie w całości darmowe.

Nowości w The Sims 4 w 2024 roku

Sezon nosi nazwę „Cause a Sensation” a w polskiej wersji „Jesteś sensacją„. Nowości, o których mowa to dwa pakiety Kolekcji, jedna Ekspresowa Dostawa The Sims, jeden pakiet Akcesoriów, jedna urodzinowa Kolekcja i jedna Kolekcja modowa współtworzona z innym twórcą. Chociaż opis nie mówi wiele, animacja podsuwa nam kilka pomysłów.

Dwie Kolekcje to z pewnością wybierane w głosowaniu społeczności kolekcje: modowa i budownicza. W modowej kolekcji otrzymamy ubrania inspirowane gothami, a kolekcja dla budowniczych da nam różne ozdoby i elementy pozwalające zbudować własny zamek, co z resztą mogliśmy zobaczyć w niedawnym wycieku zdjęć.

Czego możemy się spodziewać? Nasze spekulacje

I to wszystko, jeśli chodzi o oficjalną zapowiedź. Pozwólmy sobie zatem na spekulacje: przedstawiona animacja może wskazywać na to, że Akcesoria (o których wreszcie przypomniało sobie EA!) mogą wprowadzać do gry możliwość tworzenia drobnej biżuterii z kamieni szlachetnych – na wideo widzimy wiele świecidełek, kolczyków, ozdobnych diamencików. Ten typ rozszerzenia zawsze zawiera element związany z rozwojem gameplay’u w grze i skupia się na jakimś urządzeniu lub czynności. W tym przypadku może to być szlifierka do diamentów znana z poprzednich części The Sims lub stanowisko do tworzenia biżuterii, jak np. to z The Sims 3 Sklep.

Urodzinowe prezenty i sponsorowana Kolekcja

Kolekcja do świętowania będzie prawdopodobnie darmowym (a może i nie) pakietem Kolekcji skupionym na urodzinach The Sims. Electronic Arts przyznało już wiele razy, że nie świętują oni urodzin The Sims 4 we wrześniu, ponieważ czas na oficjalne świętowanie jest w lutym, kiedy to swoje urodziny ma cała seria The Sims. Kolekcja może być prezentem dla fanów z okazji 24. urodzin.

Inna kolekcja zapowiedziana została jako współtworzona Kolekcja modowa. To może oznaczać, że Electronic Arts zaprosiło do współpracy jakąś markę, projektanta lub członków społeczności. Otrzymamy modne ubrania pasujące na każdą okazję lub coś wymyślnego, prosto z wybiegu. Biorąc pod uwagę fakt, że to najmniejszy typ rozszerzenia, radzimy nie rozpalać nadziei na materiał podobny do The Sims 2 Moda z H&M czy The Sims 3 Diesel Akcesoria.

Z pewnością poinformujemy Was o kolejnych nowościach, gdy tylko twórcy zdradzą więcej na ich temat. A do tego czasu pozostaje nam cierpliwie czekać.

Wspieraj stronę używając kodu GLOSSYGEM podczas zakupów w EA App. 5% wartości Twoich zakupów trafi na rozwój DOTsim i kanału na YouTube. Dziękujemy! 😊
Zareaguj na nowinkę!
+1
43
+1
8
+1
12
+1
5
+1
90
+1
7

4 KOMENTARZE

  1. Niech wreszcie naprawią grę, bo jest niegrywalna. „Do wynajęcia” jest najgorszym rozszerzeniem od czasu „Ślubnych Historii”. Praktycznie nic w nim nie działa poprawnie, gra ma pełno błędów i gliczy, ma lagi, a u niektórych graczy kompletnie psuje stany zapisu, których nie da się uratować, jeśli nie ma się kopii. Od premiery minął miesiąc, a dalej nie ma aktualizacji, która rozwiązuje krytyczne problemy. Wiem, że jakiś szybki patch był, ale niczego nie naprawił.

    Jak widać gracze dalej dają się nabierać na sztuczki EA. Kolejne DLC w drodze, a gra jak była popsuta od lat tak dalej jest popsuta i nikt nic z tym nie robi. Nie rozumiem czemu nikt o tym nie mówi. Brak mi słów czasem na tę naszą simową społeczność…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories