The Sims 4 Dzień w Spa zmierza na konsole. Premiera ma się odbyć jeszcze w kwietniu

Na platformie Amazon pojawiła się oferta pakietu rozgrywki The Sims 4 Dzień w Spa na konsole Playstation 4 oraz Xbox One. Premiera została wyznaczona przez serwis na dzień 16 kwietnia 2019 roku.

Rozszerzenie wprowadza do gry spa, w którym Simowie mogą poddać się masażom stóp, rąk oraz pleców, a także odprężyć się podczas kąpieli błotnej. Dodatkowo została zaimplementowana umiejętność wewnętrznej harmonii, którą można rozwijać poprzez jogę oraz medytację. Jeśli Wasi podopieczni chcieliby podgrzać nieco atmosferę, to mogą udać się do sauny parowej. Pakiet dodaje niezbędne elementy do samodzielnego zbudowania salonu odnowy biologicznej, jednak dla osób, które nie chcą tego robić, zostały dodane w galerii gotowe już obiekty.

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  6

  1. Laiczi
   o 20:46

   Ogólnie – “dzień w spa” jest fajnym pakietem rozgrywki, np. umiejętność wewnętrznej harmonii (na odpowiednim poziomie) dodaje opcję teleportacji sima. Jednak nie jest to pakiet, którego używa się na co dzień w rozgrywce. Tak, czy siak miło, że “reploadują” simsy 4 na konsole 😀

  2. Pixeel
   o 09:47

   @Laiczi Wiem, że wiele osób patrzy zwykle głównie na rozgrywkę, ale jako że lubię budować muszę stwierdzić, że Dzień w Spa jest bardzo przydatny i nie wyobrażam sobie urządzania jakiejkolwiek łazienki bez niego. Plus bardzo często wstawiam moim simom matę do jogi, jakoś przez dwójkę mam sentyment do jogi w simsach 😀

  3. Laiczi
   o 15:44

   @Pixeel A to również prawda 😀 “Rzeczy łazienkowe” (i nie tylko) są śliczne w budowie itp. 🙂

  4. Witold
   o 07:21

   Wiecie co? Jestem roczarowany tym Zestawem 7. Twórcy obiecywali a teraz potrafią zawieść. Już wolę poczekać na przecene na Origin niż nadal czekać na Zestaw!

  5. Hejkasz
   o 12:00

   No halo, w zestawie masz 3 w 1 za 100zł, więc nie dziwne że jeszcze nie dają zestawu bo liczą że ktoś da 70zł, 50zł i 50zł.

  6. GlossyGem
   Administrator
   o 13:05

   Witold, ale co twórcy obiecywali? Nikt o zestawie 7 nie mówi. Wiadomo, że będzie, bo zawsze były, ale nie wiadomo kiedy dokładnie i co będzie zawierać. Mówienie, że twórcy coś obiecywali jest nieprawdą.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!