Zostań chirurgiem w The Sims Mobile. Droga do zdobycia kariery

Materiał powstał dzięki EA Game Changers.

The Sims Mobile uczy, że cierpliwość popłaca. Po kilku miesiącach od premiery pakietu z płatną karierą chirurga, otrzymujemy możliwość zdobycia jej zupełnie za darmo. Oczywiście należy w wyznaczonym czasie wykonać misję, ale z naszą instrukcją nie powinno to sprawić większego problemu.

Na wykonanie zadania rozpoczynającego mamy siedem dni, począwszy od 28 marca. Po odebraniu nagrody za jego ukończenie, odblokowujemy pełną listę zadań, z czterodniowym terminem na ich ukończenie. Nagrodą jest historia kariery, ,,Tajemniczy darczyńca”. Jak zwykle, wraz z postępem historii otrzymujemy nowe przedmioty.

Jak ułatwić sobie wykonywanie misji?

 • W zadaniu 4. wykonaj wydarzenie ,,Nawiąż przyjaźń” z Simem, z którym nie rozpocząłeś historii. Stracisz maksymalnie siedem punktów energii (wykonując interakcje odejmujące jeden punkt energii), a samo zadanie zajmie kilka minut.
 • Rośliny z zadania 5. znajdziesz np. w szpitalu.
 • Wykonując zadania LamaKuriera, wybierz motyw ,,Rozsiej wieści”. Jest to najszybsza opcja, w której krótkie wydarzenia możesz wykonywać interakcją ,,Nawiąż przyjaźń”.
 • Wykorzystuj wszystkich posiadanych Simów, skupiając ich tylko na misji.
 • Simoleony najszybciej zdobędziesz wykonując krótkie zmiany w karierze. Pamiętaj o wykorzystaniu obiektów zwiększających energię (łóżko, toaleta, prysznic, wanna). Dopiero po wykorzystaniu wszystkich punktów, rozpocznij długie wydarzenia.
 • Łącz zadania. Możesz wcześniej zacząć wykonywać zadania LamaKuriera, co pomoże zdobyć Simoleony do zadań z listy. Nagrodę za ukończenie wszystkich zadań od Emily odbierzesz, kiedy przyjdzie na to czas w misji.

Lista zadań

Przygotowaliśmy dla Was pełną listę zadań po polsku. Powinna Wam pomóc obrać odpowiednią strategię w dążeniu do wykonania całej misji.


Komentarze użytkowników i gości

3

 1. Luna101
  o 09:22

  Chyba wejdę znowu na moją rodzinkę w The Sims Mobile, bo dawno nie grałam😁
  Kariera zapowiada się na mega ciekawą!

 2. Arbuzeu
  o 14:39

  Ciekawa gra się zapowiada!

 3. vampeliss
  o 17:36

  Chyba tylko raz udało mi się wypełnić misję do końca 🙁 ale może dzięki waszym wskazówkom uda się ponownie, bo szczerze mówiąc o większości nie wiedziałam

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!