Zupełnie nowy typ kariery, laptop i stroje. To wszystko w darmowej aktualizacji

Na dzisiejszej transmisji Maxis Monthly producenci zapowiedzieli nowy typ kariery – freelancer. Do wyboru będziemy mieć trzy rodzaje tego aktywnego zajęcia – freelancer pisarz, freelancer artysta i freelancer programista. Kariery te polegają na wypełnianiu przez Simów nowych dziennych zleceń takich jak: projektowanie modyfikacji za pomocą komputera, pisanie artykułów czy tworzenie grafik na zamówienie. Zlecenia zmieniają się każdego dnia, a do niektórych wymagany jest określony poziom umiejętności.

Praca jako wolny twórca wcale nie jest prosta – czasami produkt może nie spodobać się klientowi, gdyż jego jakość nie jest zbyt wysoka. W takim wypadku należy go stworzyć od nowa. Oprócz tego, zostaną dodane nowe stroje oraz obiekty związane z karierą, takie jak: odświeżony laptop z kolorową klawiaturą, notes dla pisarza, tester dla programisty i rzeźba ręki służąca artystom jako wzór.

Wszystkie te elementy otrzymamy już 16 kwietnia w darmowej aktualizacji The Sims 4.

Zobacz zdjęcia z nowej kariery


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  17

  1. - Kamil -
   o 20:53

   No to fajnie Laptop za free. W sumie fajnie zrobili dając go za darmo dla każdego. Może się mylę ale ten laptop będzie normalnie działał na takiej samej zasadzie tak jak ten ze StrangerVill

  2. SimPaulina
   o 20:58

   Fajne nowości 😊 czekam z niecierpliwością na aktualizację

  3. Pixeel
   o 20:59

   Podoba mi się ten nowy typ karier. Może stworzyli go, bo chcą dodawać takie kariery w przyszłych rozszerzeniach? Takie zlecenia kojarzą mi się z nastolatkami (Pokolenia?) i studentami (Studenckie Życie?)

  4. Fiolek
   o 21:10

   @Kamil Tak! 😀 Nowy laptop będzie działał dokładnie tak samo jak ten ze StrangerVille 😉

  5. Levkoni
   o 21:15

   Czyli kijowo bo w sumie niczym się nie różni od komputera prócz tego, że można go przeciągnąć do wyposażenia ;(

  6. Nierozlaczka
   o 21:31

   @Pixeel wszystko wskazuje na Studenckie życie w najbliższym czasie, więc dobry trop. No, Laptopy, na uczelnię jest to jedna z najważniejszych rzeczy, ta kariera, jak sam zauważyłeś podobna do tych, które podejmują młodzi ludzie, w zostań gwiazdą w listach od fanów może pojawić się prośba o pieniądze wysłana przez biednego studenta, takie smaczki pojawiały się już wiele razy.

  7. Pixeel

   @Levkoni komputer można postawić tylko na biurku, a laptop też na stole, więc możesz go nawet wziąć i używać w parku. Moim zdaniem jest znaczna różnica

  8. Ginewra

   @Pixell niemożliwe – nieraz ze stołów jadalnianych robiłam biurka, na których stał komputer. Chyba że masz na myśli stoły piknikowe.

  9. Hejkasz

   Nawet tv można na stół dać

  10. Laiczi

   Oby Studenckie Życie nadchodziło 😀

  11. Hejkasz

   Hej, powiecie co się robi w Studenckim Życiu, bo nigdy się w nie nie zagłębiałam. Czy jest coś ciekawego oprócz studiowania i jak ogólnie ono wygląda. Nie potrzebuje długiej rozpiski ale mini odczucia do dodatku i “wspomnień”

  12. Levkoni

   Co do studenckiego życia – prawie jestem pewien, że to nie to. Jeszcze kilka miesięcy temu któryś guru twierdził, że na razie nie planowali studiów w TS4, choć tego nie wykluczają. Ostatnio w wojnie tematów był temat studiów, który wygrał, więc to też sugeruje, że raczej jeszcze nad tym nie pracują. Myślę, że teraz dostaniemy coś w tematach rodzinnych lub zupełnie nowy temat, który wcześniej nie pojawił się w serii lub pojawił się w bardzo ograniczonym stopniu, a studia ewentualnie jako kolejny dodatek.

  13. Simsomaniak19

   @ Hejkasz studiowanie to czas dorastania, szalone imprezy z beczką soku i zajęcia lekcyjne – życie nastolatków poza domem rodzinnym – w akademikach – pierwsze miłości więc w sumie studia dałyby interakcje dla nastolatków ; jakieś tajne bractwa jak w ameryce itd….. Mam nadzieje że na fakcie niedługo studia wyjdą. W sumie ja już tylko czekam na studia i czarownice raczej nic innego nie będę kupował…i mam nadzieje że się doczekam.

  14. Simsomaniak19

   i sądzę że ta ankieta mimo zapewnień że to tylko zabawa była jakimś badaniem rynku ….. na co ile ludzi czeka…..a że studia wygrały więc raczej nie będzie to producentom obojętne….. z zwierzakami też przed ich wydaniem były spekulacje……pewnie tu też tak nas nakręcają niewiedzą…… a i tak wyjdzie to co jest najbardziej oczekiwane.

  15. Hejkasz

   W sumie to dobry pomysł

  16. Julia

   Ostatnio czytałam że laptopy dojdą w dodatku “Strangerville” !

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!