Czy twórcy The Sims Mobile zostaną zwolnieni? SimGuru odpowiadają

Niedawno pisaliśmy, że Firemonkeys przejmuje The Sims Mobile. Do końca nie było wiadomo, co się stanie z osobami pracującymi dotychczas nad grą. Na ten moment wszystko zostało wyjaśnione!

SimGuruFelix na swoim Twitterze poinformował, że został przeniesiony do innego zespołu. Od teraz będzie pracować nad The Sims 4.

Witajcie! Chciałem poinformować, że zostałem przeniesiony do zespołu The Sims. Bardzo się cieszę, że znalazłem się w tej grupie oraz, że mogę pracować nad The Sims 4 – napisał SimGuruFelix na Twitterze.

 

SimGuruFrost, który był zatrudniony jako menedżer społeczności The Sims Mobile, od teraz będzie pełnić podobną rolę jednak w dziale zajmującym się The Sims 4.

Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do zespołu The Sims 4 – napisał SimGuruFrost na Twitterze.

Natomiast producenci SimGuruAzure oraz SimGuruGibson, którzy również pracowali nad The Sims Mobile, zaktualizowali swoje opisy profilów na Twitterze, dodając nowe zajmowane przez nich stanowiska w zespole The Sims 4.

Są jeszcze jednak Simguru, którzy nie poinformowali za pomocą swoich Twitterów gdzie, zostali przeniesieni. Możliwe, że zrobią to w niedalekiej przyszłości. Wszystko wskazuje na to, że do The Sims Mobile zostanie stworzony zupełnie nowy zespół, w skład którego wejdą osoby pracujące dla Firemonkeys.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  8

  1. Padede

   Pewnie mnie wszyscy zbesztaja… Ale kiedy zestaw 7??😭😃

  2. witold

   NIGDY!

  3. Inesz

   Trzeba było być super-duper-mega-inteligenszyn i kupić wszystko na Origin na wyprzedażach oh oh oh~!

  4. Levkoni

   Ciekawe, czy te roszady pomogą w rozwoju zarówno TS4 jak i Mobile. Bo trochę wygląda na to, że TSM odniosło sukces, więc można było pozwolić sobie na zmianę zespołu, a ludzi z zespołu Mobile przeniesiono do zespołu TS4, co również sugeruje inwestycję w rozwój pecetowych simów.

  5. Padede

   No właśnie się nie ogarnęłam bleeeeeeeeeee

  6. Esmeralda

   Hahaha Inesz 😀
   A pro po zestawu, nie pamiętam teraz, ale chyba przy 5, taka sytuacja.
   Zamówiłam, w przedsprzedaży tydzień przed, i w końcu przyszedł sms, że przesyłka gotowa do odbioru, to lecę!
   Jestem w Media Expert, i tam załatwiam przy kasie, i cos nie chce wejść, jedna ekspedientka, druga i nic.
   To kierownik przyszedł, i co się okazało, że nie było “premiery” tego zestawu i nie mogą mi go wydać hahaha!
   I kazali za dwa dni przyjść.
   Takie trochę śmieszne, skoro tamte rozszerzenia miały premiery, a to to tylko o takie, ten, zbiór, i żeby też miało premierę… tego się nie spodziewałam! 😀

  7. Simsomaniak19

   Media Expert stwarza problemy zawsze…. nie raz miałem z nimi problem to teraz kupuje dodatki w RTV EURO AGD lub Empiku zależy gdzie wcześniej będzie. A Media Expert to najgorszy sklep jak dla mnie już też miałam tam takie sytuacje z dodatkami a poszłem do RTV EURO AGD i bez problemu był.

  8. Simsomaniak19

   @Padede – ciotka moja pracuje w empiku i wiesz co raczej nie zapowiada się by w tym miesiącu wyszedł zestaw – nic takiego nie ma do nich dojść do sklepu w pudełkach. Gier pudełkowych też mniej z simów dostają a wiec może za niedługo będą tylko gry do pobierania przez internet bez wersji pudełkowej. Szkoda bo lubię wersje pudełkową. Możliwe ze zestawów już nie będzie bo im się to nie opłaca….

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!