Studio Firemonkeys przejmuje The Sims Mobile. Informacja od twórców

Na oficjalnym twitterze The Sims Mobile pojawił się post z informacją o przejęciu gry przez studio Firemonkeys. Zespół jest znany z gier mobilnych takich jak Real Racing, czy The Sims FreePlay i działa na rynku od prawie siedmiu lat, więc powinniśmy być spokojni o dalszy rozwój.

AKTUALIZACJA THE SIMS MOBILE

Dla naszych mobilnych Simmerów, mamy pewne doniesienia dotyczące przyszłości The Sims Mobile. Studio Maxis podjęło decyzję o przeniesieniu rozwoju The Sims Mobile do studia Firemonkeys. Firemonkeys mają rozległe i wieloletnie doświadczenie z serią The Sims, rozwijali grę The Sims FreePlay przez prawie dekadę. Maxis i Firemonkeys ściśle współpracowali, aby uczynić to przejście tak płynnym, jak to możliwe. Jesteśmy bardzo podekscytowani przyszłością The Sims Mobile. Wciąż doceniamy pasję i entuzjazm jaki wnosicie w tą grę. Maxis będzie nadal inwestować w The Sims na PC i konsole, a zespół Firemonkeys, będzie kontynuować rozbudowę The Sims poprzez The Sims FreePlay i The Sims Mobile.

Idąc dalej, będziesz mógł kontynuować granie w The Sims Mobile jak dotychczas. Biorąc pod uwagę przejście,
aktualizacje treści będą opóźnione, dlatego prosimy o cierpliwość, ponieważ zespół Firemonkeys rośnie i obejmuje
The Sims Mobile.

Jakiś czas temu SimGuruFrost został przeniesiony z zespołu mobilnego do The Sims 4 i tam pełni funkcję menedżera społeczności. Na swoim profilu potwierdził, że został wybrany nowy menedżer społeczności dla The Sims Mobile.

Wygląda na to, że ten rok może wnieść wiele dobrego do mobilnej rozgrywki. Miejmy nadzieję, że studio Firemonkeys nie zmarnuje swojego potencjału pokazanego w The Sims FreePlay i znacząco usprawni The Sims Mobile.

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  2

  1. Krzylo

   Pamiętam, że jakiś czas temu czytałem na grupie dla graczy The Sims Mobile o nieoficjalnych doniesieniach na temat przejęcia gry przez firemonkeys i szczerze cieszę się, że okazało się to prawdą. Ostatnio było zbyt dużo powtórek i mało nowości jeśli chodzi o wydarzenia i zaczęło mnie to męczyć. W FreePlay bardzo lubię to, że mamy na prawdę dużą różnorodność więc liczę na to, że niektóre pomysły takie jak piętra, zwierzaki lub nowe miejscówki zostaną dodane również w Mobile 😉

  2. Madzia

   No nie wydaje mi się żeby zrobili coś fajnego, mogę się mylić (oby) ale miałam okazję grać w The Sims Freeplay i pogralam parę dni na siłę i jest to słabe. Poczynając od grafiki, jest o wiele gorsza niż w The Sims Mobile. Jest nudna po prostu. Przeraża mnie to.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!