Czarownice i magia. Szczegółowy przegląd modyfikacji

W załączonym filmie przygotowałem dla Was test modyfikacji Witches and Warlocks do The Sims 4. Modyfikacja pozwala na wprowadzenie nieco magii do życia Simów. Dodatkowo, pokazałem sposób na odblokowanie dwóch bonusowych zaklęć. Dajcie znać, czy taka forma przeglądu modyfikacji Wam się podoba. Zapraszam do oglądania! Link do pobrania moda znajduje się w opisie filmu, możecie pobrać go też tutaj.

Zobacz wideo

Zareaguj na nowinkę!
+1
5
+1
1
+1
1
+1
2
+1
3
+1
1

21 KOMENTARZE

  1. Ostatnio wciągnąłem się w oglądanie Sabriny na Netflixie ? Chyba jeszcze bardziej wejdę w te klimaty i pogram sobie w tego moda ? A przegląd był super, czekam na więcej ?

  2. Jestem na nie. Zdecydowanie wolę czytać niż oglądać i słuchać. Nie bez powodu jestem na DOTsim, a nie na YouTube.

  3. Jestem na tak 😉 bardzo mi się podobało . Przegląd moda był konkretny spójny i nie nudził nie było niepotrzebnego pitu pitu . Poza tym Karol ma przyjemny głos 😉 sam mod jest interesujacy i dobrze zrobiony można się pobawić nim do gry wejdzie ten oczekiwany od EA

  4. Ja będę chciała film to wejdę na YT. Nie chcę mi się oglądać i nie obejrzę. Po to tu wchodzę żeby poczytać.

  5. Jestem pod wrażeniem tego, że ta modyfikacja jest tak dopracowana! ? Nie mam pojęcia, czy to jest wyjątek, czy teraz większość modyfikacji jest tak dobrze wykonana. Czapki z głów! ? Gdybym był zwolennikiem grania postaciami nadnaturalnymi, na pewno rozważyłbym dodanie tegoż modu do mojej gry, jednakże nim nie jestem i w związku z powyższym tego nie uczynię. Spostrzegłem również, że pojawiły się w komentarzach głosy mówiące o tym, że przegląd winien być w formie artykułu (?). Moim zdaniem dzisiaj ukazana forma nie jest złym pomysłem. Wszystko zostało bardzo starannie ukazane, nie było zbędnego przynudzania, podałeś wszystkie informacje, estetyka filmu także jest na wysokim poziomie – ogółem: bardzo dobra robota. ??Niemniej jednak, wydaje mi się, że forma artykułu jest przystępniejsza dla osób, które nie narzekają na brak pracy, poza tym mamy możliwość powiększenia nieco zdjęć, aby przyjrzeć się lepiej obiektom oraz gdyby zaszła taka potrzeba, łatwiej odnaleźć w artykule informacje, np. na temat danego obiektu, niż mozolnie szukając w minutach i sekundach filmu jego opisu. All in all, bardzo mi się podobał dzisiejszy przegląd! ???

  6. Bardzo dobrze zrobiona modyfikacja, widać że twórca użył większość czarów z Trójki i dodał kilka fajnych rzeczy od siebie, także na plus. Tylko ja czekam nadal na oficjalne wiedźmy, bo potrzebuje trochę więcej , żeby je ulepszyli tak jak zrobili z wampirami – z jednych z najnudniejszych z całej serii istot zrobili najciekawsze, z największym polem do popisu i najwięcej opcji do zabawy

  7. Właśnie pobieram mod. Tego mi było trzeba! Podziwiam ludzi robiących mody i trailery które wyglądają jak oryginalne od EA. Czarownice to moja ukochana rasa bo daje najwięcej możliwości i frajdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories