Przeniesienie The Sims Mobile do studia Firemonkeys. Nowe informacje

Na blogu The Sims pojawił się wpis dotyczący przeniesienia The Sims Mobile ze studia Maxis do Firemonkeys. Nadal nie wiemy zbyt wiele na temat przyszłości gry, ale z czasem pojawia się coraz więcej informacji. Znamy już nową koordynatorkę społeczności – SimGuruVix, która pełni tę funkcję dla obu gier mobilnych. We wpisie, którego tłumaczenie znajdziecie poniżej, dowiadujemy się, że już trwają prace nad ulepszaniem funkcji społeczności. Jest to bardzo dobra wiadomość, szczególnie, że obecnie ta opcja jest ograniczona.

To dzień przeprowadzki dla The Sims Mobile, ponieważ najnowsze uzupełnienie światowej sławy franczyzy przenosi się z Kalifornii do Melbourne w Australii. Tak jak w przypadku każdego większego ruchu, jest dużo miłości, śmiechu i słodko-gorzkich chwil, bo gra zmienia ręce z Maxis na studio Firemonkeys.

Pomimo dużej zmiany i przeniesienia się na drugą stronę świata, zarówno zespół programistów Firemonkeys, jak i fani The Sims Mobile mają wiele do zaoferowania.

”Firemonkeys jest zanurzony w świecie The Sims przez prawie dekadę, gdy rozwijaliśmy i nadal tworzymy niesamowite treści do gry The Sims FreePlay” – powiedział Joe Donoghue, dyrektor generalny Firemonkeys. ”Cieszymy się, że możemy przenieść The Sims Mobile do naszego studia, a zespół programistów ciężko pracuje, aby zapewnić zabawę, kreatywność i wyobraźnię, których gracze oczekują od naszych gier”.

Podczas gdy zespół Maxis będzie nadal inwestował w The Sims na PC i konsolę, zespół Firemonkeys jest gotowy do przeniesienia The Sims Mobile na nowy poziom. Zmiany mogą nie zostać natychmiast zauważone, ale zespół jest obecnie zajęty pracą nad wprowadzeniem do gry nowej, ulepszonej obsługi społeczności i graczy, funkcje i zawartość gry. A dla fanów The Sims FreePlay, gracze mogą nadal oczekiwać ekscytujących aktualizacji.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  13

  1. Filippa Eilhart
   o 23:28

   ciekawe kiedy będzie coś wiadomo o nowych rozszerzeniach

  2. Witold
   o 06:31

   Pamiętacie ten absurd w The Sims FreePlay?

  3. Sushi
   o 14:00

   @Gocha nowych rozszerzeniach do gry The Sims 4 na PC? Dzisiaj, przeglądając Twittera, dowiedziałem się, że pojawi się ona na EA Play, więc jest prawie pewne to, że twórcy zapowiedzą nową zawartość (prawdopodobnie dodatek) końcem maja. 😁 Nie mogę się doczekać tego powiewu świeżości. Bardzo liczę na studia, ale dodatek w rajskich klimatach również mnie zadowoli w pełni. 😊

  4. Sushi
   o 14:01

   @Witold nie pamiętam do końca, mógłbyś przypomnieć co nieco? 😅

  5. Witold
   o 15:05

   Jeżeli niewiesz na temat The Sims to zajrzyj do Simspedi.

  6. Nikt Ważny
   o 21:18

   @Witold właśnie swoim zachowaniem sprawiłeś że nikt nie odniesie się do Twojego pytania 😭 po jakiego grzyba pytasz się o coś a jeśli ktoś prosi o rozwiniecie pytania to go po hamsku zbywasz… zadziwiania mnie dzieci 😂🤣😂

  7. Nikt Ważny
   o 21:18

   *zadziwiacie

  8. Sushi
   o 22:06

   @Nikt Ważny potwierdzam, było to bardzo niemiłe. Niemniej jednak, nie jestem w temacie The Sims FreePlay, więc może to i dobrze, że pan @Witold nie ma już ochoty rozmawiać na ten temat. 🙂

  9. Nikt
   o 18:31

   Nie wiem czy tutaj będzie o tym artykuł bo ten blog zdecydowanie umiera i widać ze nikomu nie chce sie go prowadzić, ale wlasnie zapowiedziano 20 paczek nowej zawartości dla Sims 4 w tym roku.

   • GlossyGem
    Administrator
    o 20:31

    Nikt, że tak zacytuję Twój nick 😉 “Nikt” tutaj nie umiera. Zawsze pisaliśmy i piszemy na bieżąco o nowinkach dot. serii. Obecnie w The Sims 4 kompletnie nic się nie dzieje, oprócz zmiany producentów (o czym pisaliśmy). A tak, to póki co więcej dzieje się w The Sims Mobile (o czym stale piszemy). Sprawa nowej zawartości również jest na naszej stronie (wpis dzisiaj) oraz z… czerwca ubiegłego roku. Po prostu nic obecnie się nie dzieje i to nie nasza wina. Nie chcemy zaśmiecać też strony zbędnymi wpisami jak te, że odbyło się Maxis Monthly. Odbyło się, ale nic na nim nie pokazano. Dodam tylko, że wpisy pojawiają się niemal codziennie.

  10. Hejkasz
   o 19:57

   Coś było na tym maxisie wczoraj?

   • GlossyGem
    Administrator
    o 20:33

    Nic a nic. Niestety.

  11. Hejkasz
   o 21:48

   To po co robić te maxisy jak nic ciekawe nie prezentuja

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!