W The Sims 4 już wkrótce pojawi się nowa zawartość. Ponad 20 elementów

Dyrektor Electronic Arts, Andrew Wilson, zdradził plany firmy na najbliższy rok fiskalny, który zaczął się w kwietniu 2019 a, skończy w kwietniu 2020. W grach z serii The Sims pojawi się aż dwadzieścia nowych zawartości. W ich skład będą wchodzić płatne rozszerzenia do czwartej generacji gry w wersji na komputery oraz na konsole, nowe rzeczy w The Sims Mobile, jak i duże darmowe aktualizacje dla wszystkich posiadaczy The Sims 4. Wszystko to będzie systematycznie dodawane do gier w przeciągu najbliższych 12 miesięcy.

Podsumowując rok fiskalny 2019, pragnę podkreślić rosnący od momentu premiery sukces The Sims 4. W ciągu całego roku wydaliśmy 3 nowe rozszerzenia oraz wiele aktualizacji do gry, co przyczyniło się do wzrostu liczby aktywnych graczy aż o 35%. Pasja naszej społeczności do Simów jest oszałamiająca i nie możemy się doczekać, kiedy w nadchodzącym roku dostarczymy nowych doświadczeń płynących z gry – podaje Andrew Wilson podczas oficjalnego oświadczenia Electronic Arts.

Członkowie firmy są bardzo zadowoleni z rozwoju marki. Podtrzymują swoje zdanie o dalszym wspieraniu The Sims 4 przez co najmniej najbliższe dwa lata. Chcą nadal dostarczać graczom nowych doświadczeń oraz sposobów na prowadzenie rozgrywki, wypuszczając nowe darmowe, jak i płatne zawartości do gry na wszystkich wspieranych przez nich platformach.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  17

  1. ArtSim
   o 20:39

   Już nie umiem się doczekać!

  2. Sushi
   o 20:55

   Dlaczego wprost nie powiedzą, ile pojawi się płatnych rozszerzeń na platformę The Sims 4 na PC? To jest dla mnie przydatniejsze informacja.

  3. Filippa Eilhart
   o 20:57

   Czekam na chociaż jakieś akcesoria. Tylko nie te z Mochito czy jakoś tam.

  4. Makkev
   o 21:25

   Mam nadzieje że w tym roku dojdzie wiejskie życie <3

  5. Sushi
   o 21:33

   @Makkev ja mam wielką nadzieję na dodatek o studiach. Bardzo brakuje mi ich w 4 odsłonie serii The Sims. 🙁

  6. Simsomaniak19
   o 22:53

   Ja mam nadzieje na czarownice – takie jak wampiry i studia.

  7. Princesa
   o 23:07

   Ja bym wolała wiedzieć liczbę dodatków, które dojdą… :/ szkoda, że wrzucają to do jednego worka, bo człowiek się cieszy a z tych 20 rzeczy to 1 dodatek czy pakiet…

  8. Simsomaniak19
   o 20:22

   wolałem te zwiastuny kwartalne krótkie filmiki 30 sekundowe ale przynajmniej było wiadomo co dojdzie a teraz tylko gdybanie….. Jak tylko 2 lata mają to wspierać to raczej nie wydadzą wszystkich braków jak miedzy dodatkami będą miesiące odstępów czasowych. Pewnie coś dojdzie dopiero po tej aktualizacji czerwcowej dzielącej Pc na 32 i 64 bitowców.

  9. Tana93
   o 22:27

   Jest napisane, że co najmniej 2 lata, więc może być również 3 lub 4. 🙂 A jakie to braki wg ciebie, że nie zdążą ich wydać w tym czasie?

  10. Simsomaniak19
   o 01:05

   @Tana93. studia, postacie nadnaturalne, więcej opcji wakacji, rajska wyspa – pływanie w morzu, wieś, konie, jakieś nowości to są rzeczy teraz wymieniane przez ludzi brakujące a tego jest o wiele więcej – choćby brak złodzieja, aut, więcej karier, jakiś skok w przyszłość czy przeszłość, wróżki, syreny, czarownice, dzin itd górskie wakacje itd itd….jakiś dodatek z zagadką jeszcze, na pewno w 2 lata wszystkiego nie wydadzą jak wydają 1 lub 2 dodatki rocznie. a ostatnio coraz częściej są miesiące gdy nic nie jest wydawane.

  11. Simsomaniak19
   o 01:06

   @Princesa dokładnie mogli powiedzieć ile z tego dojdzie na którą platformę.

  12. Tana93
   o 10:52

   @Simomaniak19 – ja osobiście nie potrzebuje w tej grze pływania, koni i aut, bo na co to komu. Ale rozumiem, że innym się to podoba. Za niezbędne uważam w symulatorze życia jedynie studia. 😁 Ale dla urozmaicenia rozgrywki chętnie przygarne postacie nadnaturalne, pod warunkiem, że będą funkcjonowały na zasadzie wampirów. Chciałabym, żeby twórcy wywiązał się z obietnic i dali coś, czego jeszcze w serii the Sims nie było. Jakaś świeżynke, a nie odgrzewali stare kotlety. Pomysł ze skokiem w przeszłość mnie zaciekawil 😜

  13. zocha
   o 11:26

   Czekam na studia i może jakiś wiejski pakiet. Fajne by było coś dla nastolatków i seniorów

  14. Simsomaniak19
   o 01:55

   szczerze to jak wyjdzie dodatek z postaciami nadnaturalnymi a potem studia (bo ich mi szczególnie nie brakuje mam mod szkoły), bardziej brakuje mi postaci nadnaturalnych i jakiejś rajskiej wyspy z pływaniem w morzu choćby na wakacjach i powiedzmy jakiegoś wakacyjnego świata górskiego z jazdą na nartach (to by była nowość to bym był zadowolony. Ale jest wiele osób co im brakuje też innych rzeczy – wszystko na pewno nie wyjdzie w ciągu dwóch lat jak będą robić po 1 dodatku, 1 pakiecie i 1 akcesoriach w ciągu roku. najbardziej czekam na wróżki, czarownice i jeszcze inne postacie nadnaturalne, ale wróżek i czarownic najbardziej oczekuje.

  15. Mikiseq
   o 19:36

   Jeżeli planują zrobić pakiety rozgrywki dla każdej nadnaturalnej rasy Simów, to szanuję. Lepiej tak niż w Nie z tego świata w Trójce, np. Wampiry są o wiele bardziej rozbudowane i dopracowane. Osobiście czekam na coś w Wiejskim stylu, na coś wzorowanego na Rajskiej wyspie, i studia 😀

  16. Simka2000
   o 15:50

   A z tego pewnie tylko 3 płatne do the sims 4…..

  17. agus
   o 00:06

   wiejskie zycie <3

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!