SimGuruKate odchodzi z Electronic Arts. Oficjalnie pożegnała się z fanami

SimGuruKate, która była przez pewien czas menedżerką społeczności The Sims, oficjalnie potwierdziła, że odchodzi z Electronic Arts. Opublikowała na forum gry swoje pożegnanie, w którym wyjaśniła, że nie była to łatwa decyzja do podjęcia, gdyż kocha swoją pracę, jednak chciałaby skupić się teraz bardziej na swoim życiu osobistym i rodzinie. Dodała również, że na pewno spodobają się nam nowe rozszerzenia do The Sims 4, które zespół przygotował do wydania na ten rok.

Stanowisko SimGuruKate obejmie SimGuruFrost, który niedawno został przeniesiony z zespołu The Sims Mobile w wyniku przejęcia gry przez studio Firemonkeys. Razem z innymi SimGuru będzie zarządzać teraz społecznością The Sims.

Zobacz pożegnalny wpis Simgurukate

Witajcie Simowicze!

Z przykrością muszę Wam oznajmić, że dzisiaj jest mój ostatni dzień w EA/The Sims. Chociaż nie była to łatwa decyzja, odchodzę od świata zarządzania społecznością, aby skupić się na mojej rodzinie. Pracując nad tą grą z niesamowitym zespołem programistów, stanowisko Globalnego Menedżera Społeczności stało się spełnieniem marzeń i punktem kulminacyjnym w mojej karierze. Z niecierpliwością czekam na nowe niesamowite rzeczy od Simowych twórców i osób należących do platformy Game Changers. Jestem pewna, że pokochacie nowe rzeczy, które przygotował dla Was nasz zespół w tym roku.

Proszę Was, abyście byli życzliwi, wspierali się nawzajem i robili wszystko, co w Waszej mocy, aby ta społeczność była bezpiecznym i szczęśliwym miejscem dla wszystkich. Kontynuując powitajcie i kibicujcie SimGuruFrost’owi, ponieważ on jak i wszyscy SimGuru będą kierować tą niesamowitą społecznością.

Chociaż jest to pożegnanie, bardzo lubię tę grę i obiecuję, że nie zniknę na dobre, mogąc teraz podziwiać jej rozwój jako fan. Jeśli chcecie pozostać ze mną w kontakcie, możecie śledzić mnie na moim prywatnym Twitterze i Instagramie – napisała SimGuruKate na oficjalnym forum The Sims.


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  16

  1. ArtSim
   o 21:12

   😢😢😢

  2. cd 사랑
   o 21:13

   Bardzo mi przykro, że odeszła 🙁

  3. Hejkasz
   o 21:14

   Boże, a tak ją lubiłam.

  4. Makkev
   o 21:36

   Jejku uwielbiałem ja 😭

  5. Matylda
   o 21:44

   Będę tęsknić :(((

  6. UrGhast
   o 22:00

   Szkoda, że odeszła, będę tęsknić. 😢😢

  7. Pixeel
   o 22:48

   Szkoda 😔 mam nadzieję, że razem z jej odejściem nie znikną Maxis Monthly, tak jak zwiastuny kwartalne z odejściem SimGuru Drake, która była ich pomysłodawcą

  8. RipTide
   o 07:34

   I dobrze, ukrywała całą tą sprawe przez pare miesięcy, ludzię się wstydzili że taka osoba tam jeszcze pracuje! (sory za orto nie z polski)

  9. Evaerynth
   o 12:20

   Szkoda, no to

  10. Evaerynth
   o 12:22

   Przepraszam, ucięło mi komentarz. Miało być: Szkoda, no to pozostaje czekać i przekonać się, czy nowy menedżer społeczności będzie równie dobry. 🙂

  11. Sushi
   o 14:51

   Również mam nadzieję, że Maxis Monthly nie zniknie wraz z jej odejściem. Była to jedna z lepszych SimGuru…

  12. Simsomaniak19
   o 16:19

   Jest nowa ankieta na tej stronce:
   https://simsvip.com/2019/06/02/the-sims-4-official-community-survey-may-2019/

   jednym z pytań jest właśnie pytanie o maxis monthly….itd Można się rozpisać warunek jezyk angielski

  13. Simsomaniak19
   o 22:57

   Ja jestem inny wolałbym by wróciły pół roczne pół minutowe zwiastuny….z maxisów i tak nic nie było wiadomo, a jak było wiadomo za dużo zdradzały

  14. Hejkasz
   o 23:08

   Ja wole zwiastun 2 tyg. przed premierą, bo nie lubie tak długo czekać.

  15. Dawidos
   o 15:38

   Szkoda że SimGuruKate odeszła ciekawe czy z własnej woli czy ja zwolnili w tych zwolnieniach. Oby nowy SimGuru miał pasje do simsów

  16. Simka2000
   o 23:50

   szkoda oby nowi co dojdą byli spoko

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!