Aktualizacja gry The Sims Mobile. Obiekty Pride Month i nowa lista życzeń Wumples

Najnowsza aktualizacja The Sims Mobile wprowadza nas w klimat panującego Pride Month (pol. Miesiąca Dumy). Do 27 czerwca mamy możliwość odebrać darmowy prezent w postaci paczki z obiektami do CAS i trybu budowania. Jest to wynik współpracy The Sims z projektem It Gets Better. Niedługo dostępna będzie również nowa lista życzeń Wumples.

Przegląd nowości

Stwórz Sima

Tryb tworzenia Sima został wzbogacony o nowe tematyczne koszulki dostępne dla małych dzieci, dzieci i dorosłych. Wszystkie są utrzymane w barwach tęczy

Tryb budowania

W trybie budowania otrzymaliśmy aż 17 egzemplarzy flag LGBTQ+ z 16 różnymi wariantami odnoszącymi się do różnych grup tej społeczności.


Lista życzeń wumples

To już druga lista życzeń, o której wypełnienie prosi nas Wumples. Możliwość wykonania zadań rozpocznie się w czwartek (20 czerwca) o godzinie 10:00 i będzie trwać przez siedem dni. Tym razem sama lista jest nieco krótsza, a nagrody są mocno związane z obecnym Pride Month (pol. Miesiącem Dumy). Za wypełnienie wszystkich zadań otrzymamy dwa nowe obiekty do CAS oraz 10 perełek mody.

 


Informacje o nowince

 • Autor nowinki
 • Data publikacji
 • Komentarze użytkowników i gości

  6

  1. Wiktor
   o 10:14

   Czy prezent jest już dostępny do odebrania ? Nigdzie nie widzę go w swojej grze, a przed chwilą zaktualizowałem ją do najnowszej wersji.

  2. Ospapiru
   Redakcja
   Autor nowinki
   o 10:25

   Wiktor – prezent jest dostępny od wczoraj. Spróbuj sprawdzić na liście wyróżnionych ofert lub wyczekuj na pojawienie się odpowiedniego okienka 🙂

  3. Hejkasz
   o 12:06

   Ja chce takie wyzwania w Czwórce.

  4. Eper
   o 14:10

   Fajnie że dodają coś na Pride month.

  5. Evaerynth
   o 15:16

   Szkoda, że w wersji na komputery nie ma ostatnio żadnych wyzwań.

  6. Kiyoko
   o 17:54

   Tęczowo? Wygląda niesamowicie.

  Dodaj komentarz

  Wszystkie pola są wymagane! E-mail nie zostanie opublikowany.

  Zaloguj się i zbieraj punkty za komentowanie!