Lipcowa aktualizacja gry The Sims 4. Odświeżone grafiki, ponad 1000 obiektów, nowy CAS i jego zawartość

Pojawiła się nowa aktualizacja gry The Sims 4. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zmienione zostało menu główne, ikonki rozszerzeń w grze, okładki oraz główny artwork Simów z gry podstawowej. Dodatkowo, w przerwach widzimy nowy ekran ładowania, a na samym początku wita nas odświeżony ekran początkowy. Dodatkowo, w Stwórz Sima pojawiła się nowa opcja stworzenia Simów z historią, poprzez odpowiadanie na kilka różnych pytań.

Oprócz tego, narzędzie to tworzenia Simów wzbogaciło się o nowe ubrania, fryzury i akcesoria, które w większości są rekolorem dostępnych wcześniej elementów. Posiadacze dodatków z tymi przedmiotami, otrzymają dodatkowe kolory do określonej rzeczy, ponieważ samo ubranie / akcesoria znajduje się teraz w grze podstawowej. Odblokowano też ponad 1200 obiektów dekoracyjnych z otoczenia, można je zobaczyć aktywując kod bb.showliveeditobjects.

Pamiętajcie o wyłączeniu modyfikacji i upewnieniu się, że współgrają one z najnowszą wersją gry.

 • Rozmiar: 493.12 MB
 • Wersja MAC: 1.53.115.1220
 • Wersja PC: 1.53.115.1020

Zobacz wideo

x

 

najważniejsze poprawki i zmiany

Gra podstawowa:

 • Dodano nową opcję tworzenia Simów z historią.
 • Niektóre elementy Stwórz Sima z dodatków są teraz w grze podstawowej. Posiadacze rozszerzeń otrzymają dodatkowe kolory do danej rzeczy.
 • Odświeżono wygląd intra, menu głównego, ekranu ładowania, wszystkich ikonek rozszerzeń.
 • Naprawiono błąd 134:ef7a88f2:b4565d86 uniemożliwiający wczytanie gry.
 • Naprawiono błąd polegający na tym, że niektóre przedmioty zostawały w dłoni małego dziecka.
 • Animacja ikonki Sulani dla osób nieposiadających dodatku została naprawiona.
 • Poprawiono błąd związany z pracą w samouczku.
 • Menu główne będzie pokazywać artwork, który sami wybraliśmy.

Dodatki:

 • Część ubrań i akcesoriów została przeniesiona do gry podstawowej. Posiadacze dodatków otrzymują teraz dodatkowe kolory danego ubrania po instalacji rozszerzenia.

Wampiry:

 • Naprawiono problem z przemieszczaniem się wampirów, kiedy używały swoich mocy.

 

Przegląd nowości

NOWE MENU GŁÓWNE I ŁADOWANIE

Zmiana szaty graficznej The Sims 4 dotyczy nie tylko zwiastunów i prezentacji w mediach społecznościowych. W grze nowy styl zyskało wprowadzenie do gry, menu główne i ekran ładowania. W menu głównym można zauważyć, że ikonki dodatków mają teraz ten sam, turkusowy kolor. Zmianie uległy też wszystkie okładki rozszerzeń wyświetlane w panelu Origin. W prawym dolnym rogu menu głównego pojawiać się będzie odnośnik do stworzenia własnego zestawu, aby zaoszczędzić na uzupełnianiu kolekcji. Gdy gracz ma pełną kolekcję, propozycja zestawu zmienia się w zakochanego króliczka i lamę, będące od lat symbolami serii The Sims. Ikonki rozszerzeń zmieniły swój wygląd również w trybie kupowania i budowania, gdzie od teraz będą mieć jednolity kolor. W lewym głównym rogu znajdują się trzy okienka z wydanymi ostatnio tytułami. Klikając na player, gracz ma możliwość obejrzenia zwiastuna pakietu.

 

 

Historie w Stwórz Sima

Od teraz podczas tworzenia Simów będziemy mogli wybrać tradycyjne kreowanie postaci lub nowy system doboru startowej sytuacji naszego Sima. Dzięki odpowiedziom na różne pytania, gra dostosuje cechy, aspirację, karierę, bonusowe umiejętności oraz budżet początkowy dla Sima. Jego wygląd można oczywiście dowolnie zmieniać, ale wybranych cech już nie. Jeśli wybraliśmy tradycyjne tworzenie Sima i chcemy jednak skorzystać z opcji historii, wystarczy wybrać ją z paska tworzenia Sima.

 

Z dodatku do podstawy

Niektóre ubrania widoczne na nowej okładce gry The Sims 4 to ubrania dostępne wcześniej w dodatkach, pakietach rozgrywki i akcesoriach. Twórcy postanowili usunąć je z danego rozszerzenia i dodać do podstawowej wersji gry w nieco innych kolorach. Posiadacze rozszerzeń otrzymają dodatkowe kolory do danej rzeczy. Przykład: czapka z The Sims 4 Witaj w Pracy dostępna jest w wersji podstawowej w trzech kolorach, natomiast po instalacji tego dodatku, pojawiaj się więcej przełączników kolorystycznych. Wszystkie nowości można znaleźć włączając filtr gry podstawowej. Zupełną nowością jest kobieca fryzura.

Łącznie do gry podstawowej trafiły elementy Stwórz Sima z:

 • The Sims 4 Witaj w Pracy – czapka
 • The Sims 4 Miejskie życie – spodnie
 • The Sims 4 Zostań gwiazdą – kurtka i bluzka
 • The Sims 4 Zabawa na podwórku – koszulka z kurtką
 • The Sims 4 Fitness – bluza bez rękawów

Jeśli natrafiliście na więcej – dajcie znać

 

Ponad 1200 obiektów

Mowa tutaj o obiektach odblokowanych w trybie kupowania i budowania. Od zawsze w The Sims 4 mogliśmy zobaczyć elementy dekoracyjne i przedmioty, które były dostępne w otwartym świecie, ale nigdy nie dało się ich zbudować samemu. Ta aktualizacja pozwala na zakup około 1200 obiektów będących ozdobami otoczenia i efektami. Chociaż zdecydowana większość to cieszące oko szpargały, kilka z nich przyda się w codziennej rozgrywce, np. staw z rybami znany z parków – teraz możemy ustawić go na własnej parceli lub zbudować wymarzone łowisko. Takich smaczków jest wiele więcej. Wśród elementów są: samochody, skały, pompy naftowe, wiatraki, samoloty, płoty, kwiaty, ruiny etc. Jak odblokować te obiekty? Napisaliśmy o tym mały poradnik.

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

97 KOMENTARZE

 1. 16.07.2019r. R.I.P Piękna szata graficzna TS4… Wszedłem do rozgrywki tylko na chwilę, by sprawdzić jedną rzecz – jak wygląda teraz tryb budowania/kupowania… Powiem krótko, tragedia… Ikonki np. dodatków wyglądają niemalże identycznie, a od patrzenia na nie zaczęły mnie lekko boleć oczy. Jak wcześniej bez problemu dało się ogarnąć co z jakiego rozszerzenia jest, tak teraz wszystko jest jak dla mnie pomieszane :/

 2. Ok. Ekran ładowania mnie drażni. Niebieskiego jest stanowczo ZA DUŻO. I jasne, można się nie patrzeć, można jak ja- podziwiać swoje biurko, ale tutaj następuje pytanie- czy po to robili nowy ekran ładowania, aby robić wszystko, by na niego nie patrzeć? Nowy plumbob mi specjalnie nie przeszkadza, ale na litość wszystkich bogów, bolą mnie oczy od tego niebieskiego. Ekran główny sprawił, że zrobiłam „ugh” na tę listę dodatków na ciemnym tle. I jakoś to takie, nie wiem, ten granat na napisach i obramowaniach kojarzy mi się z czasami, gdy siedziało się tylko na internet explorerze. Tak to sortowanie przedmiotów w trybie kupowania też poszło na minus. Znacznie łatwiej było się połapać, gdy ikonki dodatków były różnokolorowe. Jasne, teraz też jest to możliwe, ale wcześniej było lepiej. To ta część zmian, która mi się nie podoba. Teraz czekam na listę pozostałych (w tym głównie na naprawione bugi).

 3. Najgorsza aktualizacja ever!- Dodatek „Psy i Koty” został automatycznie odinstalowany, wyczyściło Brindlenton Bay ( może inne światy z dodatków, lecz takich nie posiadam), ekrany ładowania – masakra, straszne kolory, bardzo przypomina mi jakieś ok. 2004 r., Mam strasznie spowolnione ładowanie (musiałem czekać ok 1 1/2 minuty na załadowanie świata. Mam nadzieję, że cofną to aktualizacje. Moja subiektywna ocena jest bardzo niska, strasznie się zawiodłem. Osobiście chyba wrócę do kochanej dwójeczki, która jest praktycznie idealną wersją simsowej serii.

 4. @Emilyvush dodatki, zapisy gry itd. wszystko powinno być na swoim miejscu. Przed aktualizacją zaleca się jednak skopiowanie takich plików jak saves, mods czy tray do folderów np. na pulpicie. Niektóre mody (zwłaszcza te ze skryptami) będą mogły wymagać aktualizacji do najnowszej wersji, która jest zgodna z najnowszą aktualizacją- ale to już musisz samemu sprawdzić na stronach skąd pobrano te mody. Mi niczego nie odinstalowało, mam wszystkie dodatki, otoczenia itd. tak jak miałam.

 5. Mam jedno pytanie, może ktoś z Was już wie czy dodane ubrania i akcesoria będą tylko z dodatków, czy będą również z akcesoriów/pakietów rozgrywki? Z góry dzięki za odpowiedź. 🙂

 6. Sam początek artykułu. Przeczytaj sobie wstęp.
  Dla mnie aktualizacja na plus. Lubię te minimalistyczne ikonki i w niczym mi nie przeszkadzają przy sortowaniu. Niebieski kolor wygląda lepiej od białego tła. A sam ?kryształek? też całkiem okej. Mógłby być lekko ładniejszy.

 7. Nie ma nowych obiektów o co chodzi wpisuje klawiszy CTRL + Shift + C i kod 1. bb.showhiddenobjects bb.showliveeditobjects i nie ma nowych obiektów tylko jakieś stare są obiekty ??

 8. Wszystko fajnie tylko… te nowe ikony i okładki dodatków tak mnie bolą. Proszę tylko nie mówcie mi że będą takie w sklepach…

 9. Przetestowałem historie i doszedłem do jednego wniosku. To byłaby świetna funkcja gdyby zamiast tego średniosensownego quizu dało się po prostu wybrać 2 umiejętności, karierę oraz wielkość majątku (bądź po prostu dało się samodzielnie wybrać cechy). Tak, nie licząc chwil gdy chcemy się po prostu pobawić losowym simem, ta opcja nie ma zbytnio zastosowania w takiej typowej rozgrywce (no chyba, że chcemy zaludnić domy randomowymi simami, ale z jakąś historią). Nie wiem jak inni, ale ja, gdy tworzę simów którymi mam grać/ do otoczenia moich simów, mam już mniej więcej pomysł na to jaką mają oni mieć osobowość. Tutaj kompletnie to się nie przyda, bo quiz w większości przypadków daje nam przynajmniej jedną rzecz, która nie jest taka jaką chcieliśmy :/

 10. Jak dla mnie okej. Nic mi się nie dzieje patrząc na te kolory. Fajny jest ten początek uruchamiania gry. Coś innego niż zwykle. Interfejs też mi odpowiada. To że ikonki mają teraz te same kolory nie przeszkadza mi, bo nigdy po nich nie patrzyłam szukając czegoś gdyż i tak nie potrafiłam rozróżnić co jest od jakiego pakietu. Jak dla mnie spoko. A to, że oczy bolą to może prędzej od kręcącego się plumboba. Jedyne on mi się nie podoba. Te odbicia mogą być drażniące. Ale jak pisałam pod innym wątkiem nie patrzę na ekran ładowania. Po co, kiedy mogę wejść w przeglądarkę i poczytać coś w necie czekając na załadowanie gry. Polecam.

 11. @Pquest Zgadzam się z tobą w zupełności, ja mam tak samo jak ty że jak tworzę rodzinkę to mam historię. A opcja jaką ty wymyśliłeś (sama rozmawiałam przed chwilą dlaczego to tak nie wygląda) nadawała by się świetnie do uzupełniania miasta – ja np lubię sobie tworzyć dodatkowe rodzinki do okolicy aby mieć urozmaicenie ale muszę ich wprowadzać na puste działki a później im budować dom albo wprowadzać do tanich bo nie mają pieniędzy – i też muszę nimi chwilę pograć aby znaleźć im pracę itd – co mnie boli bo nie lubię zostawiać moich simów samopas. Osobiście na razie poczekam z aktualizacją na razie, bo boję się aby mi nie rozwaliło save’ów.
  A co do ikonek to np lubiłam sobie tworzyć domki tylko dodatkami gdzie kiedyś widziałam po kolorach co było z czego to teraz będę musiała sortować co mi ograniczy wybór, ponieważ czasami brałam sobie coś pasującego ale z całkiem innego dodatku – ale jeden element akurat pasował – a teraz niestety będę miała to ograniczone

 12. Nie podoba mi się nowa szata graficzna… To jest niestety najgorsza aktualizacja w historii. Nie wnosi nic do rozgrywki, psuje wzrok od patrzenia na takie same ikonki. Tak jak zawsze pisałam, że nowości są na plus, tak teraz uważam, że EA trochę odpłynęło.

 13. Czyli problemy z genetyką syren czy ogółem postaci nadnaturalnych nie zostały naprawione i ich dzieciaki dalej rodzą się randomowe? :/

 14. Ciekawe, czy wrescie naprawili genetykę syren? Szału można dostać jak za każdym razem rodzi się dziecko kompletnie niepodobne do rodziców.

 15. @szuruszura nie, jeszcze nie naprawili 🙁

  @Hejkasz najlepsza? Jak dla mnie małych dzieci i opcji gender (fajnie jest wymieniać męskie i żeńskie fryzury) nie przebija 😛 A tak to aktualki na x64 jeszcze nie było.

 16. No cudownie, że po wyborze w pytaniach w nowym kreatorze sima wybrałam w pytaniu że moja simka nie zna sie na majsterkowaniu a gra mimo to stwierdziła że sie zna i dała jej taką umiejętność. Ach te simsy…

 17. @Hejkasz najlepsza? XD Moim zdaniem było mnóstwo innych, lepszych aktualizacji, chociażby ta dodające Newcrest, małe dzieci, baseny, różnych NPCów, kolorowe mapy etc, tutaj z nowości dostajemy tak na prawdę tylko te historie w cas

 18. To co mnie chyba najbardziej boli to nie ten niebieski ekran (który przywodzi mi na myśl Microsoft xd), ale to, że można stworzyć historię tylko dla jednego sima w rodzinie.

  Co do niebieskiego ekranu to również mi nie przypadł za bardzo do gustu – niby wygląda ładniej, ale to jednolite tło (przy ekranie ładowania) boli w oczy kiedy ten plumbob się kręci ( i wydaje mi się, że w ogóle cała grafika się popsuła xd (ubrania wydają się dziwinie leżeć na Simach), ale może jestem przewrażliwiona i się czepiam bez żadnych podstaw). Cieszę się, że plumbob w grze nie został zmieniony (miałam takie obawy), a jedynie zmienili go na ikonce i w ekranach ładowania (ten nowy nie wygląda jak dla mnie nowocześnie, a bardziej przywodzi mi na myśl wersję sprzed kilku lat).

  Jednocześnie chciałabym się zapytać, czy tylko mi wyskoczył komunikat o błędzie, że nie można w pełni zainstalować aktualizacji o zostanie ona przerwana? Najdziwniejsze jest to, że mimo wszystko Origin stwierdził, że skończyła się ona sukcesem i gra normalnie mi się odpaliła

 19. Szata graficzna jest jeszcze spoko ale fakt że EA po raz kolejny śmiało dodać ubrania z dodatków które i tak są stanowczo za drogie do podstawowej wersji gry jest po prostu żałosny. Ea to największe lenie jakie widziałem od dawna.

 20. Pixel, cieszę się bo odblokowali te przedmioty oraz cas jest spoko. Odświeżenie też jest dobre, ale nie kolory! Dodające Newcrest, , baseny, różnych NPCów, kolorowe mapy etc, nie interesowały mnie jak to.

 21. Pytanie do osób posiadających edycję limitowana, premium lub kolekcjonerską – czy wasze okładki gier w Origin się zaktualizowały? Bo moja nie i zastanawiam się czy twórcy po prostu zapomnieli o tym że wydali takie wersje gry XDD

  Poza tym, czy nowe okładki zastąpią dotychczasowe w fizycznym wydaniu gry?

 22. Jeżeli chodzi o kolory jestem na nie… Z czasem się przyzwyczaję ale zdecydowanie wolałam wersje w bieli.
  Motyw historii bardzo fajny i z pewnością będę go wykorzystywać 🙂
  Wraz z aktualizacją pojawił się błąd. Gdy wysłałam simkę do szpitala aby urodziła to co chwilę wyskakiwał komunikat z pytaniem czy chcę dołączyć czy wysłać ją w pojedynkę. Zanim simka łaskawie urodziła minął cały simowy dzień i kawałek następnego. Po urodzeniu dziecko zniknęło a simka miała problem z powrotem do domu. Spotkaliście się z czymś takim?

 23. A mi się ta aktualizacja podoba. Tak! Jedyne co mnie boli to oczy od patrzenia na ekran ładowania chodź jest ładny oraz bolą mnie ikonki dodatki i nowy kolor pakietów rozgrywki ?

 24. Ok, pograłam już trochę po aktualizacji i… nie wiem, niby jest ok, ale jak wcześniej napisałam, wiedziałam, że przy ekranie ładowania będę miała „ała moje oczy!” i dosłownie tak było. To niebieskie tło jest spoko, nie przeszkadza, jednak ten zielony plumbob… rety… gram na dużym ekranie i próbowałam chyba z każdego kąta jakoś normalnie na to patrzeć, jednak za każdym razem razi. Pozostaje odwrócenie głowy na te pół minuty. No i w trybie budowania się gubię, gdy chcę posortować dodatki etc. wcześniej jakoś szybciej znajdowałam je, a teraz „przyjrzyj się, bo klikniesz w nie ten co chciałaś” XD No i oczywiście czekam, aż naprawią ten bug z syrenami np. te randomowe dziecki, zgroza >.<

 25. Powiem tylko tyle szata graficzna nie jest przystosowana dla ludzi ze słabszym wzrokiem. Wszytko inne co zostało dodane np. ponad 1200 obiektów czy historia dla naszego sima mi się podoba

 26. Mam problem z aktualizacją, ponieważ wyskakuje mi jakiś błąd i pisze że muszę zrestartować kompa a jak to nic nie da, chwilowo wyłączyć firewall i antywirusa. Hmm

 27. @Hejkacz, najlepsza aktualizacja? Aktualizacje z basenami, duchami i małymi dziećmi przy tym wymiękają, ma się rozumieć? xD

 28. dodali jeszcze nowe leginssy dla doroslych i cały strój dla cieci z trupią czachą jak dla tych dorosłych simów tyle zauważyłam

 29. basenami, duchami i małymi dziećm, hmm a czy to coś nowego?

  Historia w casie – nowe
  odświeżenie wyglądu – nowe

  odblokowanie przedmiotów – nie nowe, ale dobre 😀

  Jedna z najlepszych aktualizacji, #NiemaEdycjiKomów, więc ludzie dalej będą się nacinać na Best of Patch.

 30. najnowsza aktualizacja nie działa na mojej konsoli oczywiście aktualizowało się (ponad 3 godziny) ale nic się nie zmieniło oprócz okładki gry. Stary ekran ładowania,strona startowa i brak tworzenia historii sima. Proszę zróbcie coś z tym bo bardzo nastawiłam się na tą aktualizację jak i pewnie tysiące graczy ”konsolowych” jak już mówiłam czekałam bardzo długo więc mam nadzieję że da się coś zrobić

 31. Czy jeśli pojawiła się nowa okładka i ubrania na konsoli to za jakiś czas pojawi się reszta czyli historie obiekty itp?

 32. @Hejkasz znaczy ten, jak tobie się podoba to spoko :V Mnie osobiście ta aktualizacja tylko zaszkodziła (wygląd menu i ekrany ładowania. Odświeżenie wyglądu nie wyszło tutaj w ogóle na plus), bo te „historie” w cas’ie okazują się być mało znaczące. Bez postępu historii praktycznie i tak jest z tym bieda, bo co z tego, że jakiś sim w mieście ma historię, jak nic z tym dalej nie robi? Przydawać się może dopiero jak się robi rodziny, którymi samemu się gra, albo jak się posiada MCC, ale nadal meh. A te 1000 przedmiotów dekoracyjnych? Lwia część nie nadaje się do udekorowania zwykłego mieszkania/ogrodu. Budujący się pewno cieszą, ale mi osobiście prawie na nic się to nie przyda :V No i tak na dobrą sprawę historia w cas’ie wymięka na całej linii, jeśli już porównujesz do tego, co było w trójce i dwójce XD Czyli postęp historii z trójki czy wspomnienia i chemia w dwójce, podczas gdy np. takie małe dzieci z czwórki są najlepiej zrobionymi małymi dziećmi w całej serii TS 😛 Znaczy, ja tylko ci mówię jak ja to widzę, bo serio- Tobie się podoba, to fajnie. Przynajmniej ktoś się z tej aktualizacji cieszy. Dla mnie nie jest ona na żadnym wysokim miejscu ^^’ Właściwie na żadnym na plus.

 33. Tokusa, no nie jest to świetne, ale w sumie powiedzmy sobie szczerze, za pół roku, czy tam kiedy :D, każdy się przyzwyczai co nie. Tak samo było z Ekranami Ładowania, każdy hejtował a teraz każdy się przyzwyczaił, co do kolorów, to nie pisze żebyście się przyzwyczaili, bo powinni oddać tęczę oraz matowe kolory a nie jaskre.

  Ta historia mogła by być jak w 2 nom.

  Rozumiem, szanuje, ale jak mówię może zwykła, jednak dla mnie fajna 😀

 34. Hej, mam pytanie. Czy komuś też nie w pełni zaktualizowały sie simsy? 🙁 Na konsoli xbox one wyskoczył mi komunikat o aktualizacji, wszystko się pobrało, ale szata graficzna pozostała stara – białe tło i stare menu główne 🙁 nie mam też nowego tworzenia postaci. W sumie tylko dodatki typu fryzury i kilka ubrań jest nowych nic więcej….pomocy

 35. Mi osobiście bardzo podoba się aktualizacja. Początkowo było dziwnie- w końcu oczy nie przywykły, ale jak za drugim razem odpaliłam Simsy to bardzo mi się podobał nowy wygląd. Nie kolekcjonuję okładek, więc nie mam problemów z niczym. Te nowe fryzury i ciuchy z dodatków takie sobie, tylko bransoletka i spodnie ciemne w kwiaty mi się spodobały. Nowe rzeczy są ok. Jak dla mnie spoko.

 36. Wszystko by było świetnie gdyby nie to że mody nie chciały mi działać w kółko był biały ekran aż sprawdzałam po kolei jaki mod psuje grę ?

 37. Witam. Potrzebuję pomocy. Po aktualizacji, nie działa mi ikonka „wczytaj grę”, usunęło mi wszystkie rodziny i jedyna rodzinka jaką mogę wczytać jest jedynie ta, którą ostatnio grałam. Czy ktoś ma taki sam problem lub ktoś wie jak go rozwiązać? Naprawdę odechciewa się grać, gdy wiesz że cała Twoja praca idzie na marne….

 38. Przez tą nową szatę graficzną rzucam w cho…. granie w the sims 4… Ten wygląd… te kolory… to nie na moje oczy i nerwy… Dziękuję ea za całkowite sprowadzenie the Sims 4 na samo dno… Teraz to dopiero żałuję, że kupiłam kolekcjonerkę i wszystkie dodatki… ??

 39. Przez tą nową szatę graficzną rzucam w cho…. granie w the sims 4… Ten wygląd… te kolory… to nie na moje oczy i nerwy… Dziękuję ea za całkowite sprowadzenie the Sims 4 na samo dno… Teraz to dopiero żałuję, że kupiłam kolekcjonerkę i wszystkie dodatki…

 40. Po tej aktualizacji nie działa mi gra :/ nie chce się włączyć.Jest komunikat:
  ,,Uruchomienie niemożliwe:Nie można uruchomić gry, ponieważ brakuje wymaganych danych lub są one uszkodzone.Spróbuj naprawić lub ponownie zainstalować grę przez Origin.”

  Pomoże ktoś??

 41. Mam pytanie, bo jeszcze nie zaktualizowałam bo używam duzo modów ze skryptami. Działają wam mody BD, WW, MCC itd? (sorry ze skrótami ale nie wiem, czy można cale nazwy zamieszczać tu na forum -.^ kto używa bedzie wiedział o jakie mody chodzi :P)
  Niestety po czerwcowej aktualizacji nie dzialal mi MCC dosc długo i nie chce przechodzić tego ponownie, dlatego wole zapytać zanim zaktualizuje 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories